Kredyt na remont mieszkania 20 000 zl

Planuję w przyszłym miesiącu solidny i kompleksowy remont mieszkania a konkretnie dwóch pokojów. Remont będzie obejmował zarówno malowanie, nową podłogę jak również nowe wyposażenie obu pokojów a więc częściowo nowe meble, nowe łóżko. Na ten cel potrzepałbym 20 tyś zł z okresem spłaty 36 miesięcy. Szukam najlepszej i najatrakcyjniejszej oferty z niskim oprocentowaniem.

Od razu trzeba zaznaczyć że choć banki posiadają w swoich ofertach kredyt na remont to tak na prawdę nie różni on się niczym od tradycyjnego kredytu gotówkowego. Inaczej wygląda to w przypadku takiego kredytu który jest traktowany jak kredyt hipoteczny, tyle że taki udzielany jest już na większe remonty a minimalna kwota kredytu wynosi 40-50 tyś zł i z długim okresem spłaty nawet do 35 lat. Jeśli interesowałby nas taki kredyt to znajdziemy go w takich bankach jak PKO czy Credit Agricole. (więcej…)

Problem z uzyskaniem kredytu przez zapytania w BIK

Moja sytuacja wygląda kompletnie odmiennie od wielu przedstawianych na Państwa łamach ponieważ nie posiadam negatywnej historii w BIK, nie dość tego nigdy nie brałem żadnego kredytu ani karty kredytowej, żadnego sprzętu na raty itp. Trochę nie świadomie narobiłem sobie zapytań w BIK ponieważ chciałem wziąć kredyt gotówkowy ale bank w którym składałem wniosek zaproponował mi trochę nie korzystne warunki dlatego chciałem poszukać lepszej oferty. No i potem już poleciało – w drugim banku podobna oferta której nie przyjąłem, a w kolejnych choć oferta była lepsza, banki odrzuciły mój wniosek o kredyt. Potem dowiedziałem się że w żadnym kolejnym banku nie mam już szansy na kredyt bo mam już narobione za dużo zapytań w BIK.. (więcej…)

W co zainwestować 10 000 zł na kilka miesięcy?

Mam na koncie wolne 10 tyś zł które chciałbym zainwestować w coś co mogłoby mi przez kilka miesięcy przynieść dodatkowy zysk ale mówię tu wyłącznie o takich sprawdzonych metodach, a nie tych które wiążą się z jakimś ryzykiem powierzonego kapitału. W co zainwestowalibyście mają do dyspozycji taką kwotę pieniędzy ze zwrotem w ciągu np. 3 miesięcy?

Przeglądając internet natkniemy się na szereg przeróżnych propozycji w ramach których możemy zyskać dodatkowe procenty inwestując swoją gotówkę na określony czas – lokaty, konta oszczędnościowe, produkty strukturyzowane po giełdę. W przypadku takiej kwoty i krótkiego czasu inwestycji my wybralibyśmy dwie opcje. Jedna jest całkowicie pozbawiona ryzyka i w jej przypadku mamy gwarancję otrzymania zarówno powierzonej kwoty jak i dodatkowych procentów a druga wiąże się z pewnym ryzykiem, za to może nam przynieść znacznie większy zysk. (więcej…)

Jak dostać pożyczkę nie mając umowy o pracę?

Jestem w przejściowej sytuacji ponieważ kilka tygodni temu utraciłem pracę a umowę z nowym pracodawcą rozpocznę na początku następnego miesiąca. Nie posiadam więc aktualnie umowy o pracę a chciałbym uzyskać pożyczkę w wysokości 2000 zł na okres 12 miesięcy. Czy mam szansę otrzymać gdzieś pożyczkę nie mając umowy o pracę czy jestem skazany poszukać jej gdzieś drogą prywatną (nie jestem osobą która lubi pożyczać pieniądze od znajomych czy krewnych).

W takiej sytuacji pożyczka prywatna wcale nie musi ograniczać się do krewnych i znajomych ponieważ równie dobrze możemy skorzystać z pożyczki prywatnej korzystając do tego celu z takiego dobrodziejstwa jakim jestem internet. Nie polecalibyśmy jednak publikować ogłoszeń związanych z poszukiwaniem przez nas pożyczki a raczej skorzystanie ze specjalistycznych serwisów które umożliwiają zaciągnięcie pożyczki od prywatnych inwestorów – bo tak fachowo nazywa się osoby pożyczające prywatnie przez internet. (więcej…)

W poszukiwaniu pożyczki prywatnej na wesele

Posiadam jeden zaciągnięty kredyt w banku który jeszcze spłacam. W związku z tym że szykuje mi się wesele córki chciałabym uzyskać dodatkowy kredyt, jednak jak się już dowiadywałam w banku nie mam większych szans na jego uzyskanie z powodu jak to powiedziano niskiej zdolności kredytowej. Nie mam żadnych opóźnień w spłacie kredytu, historię kredytową również mam pozytywną. Zainteresowana byłabym uzyskaniem pożyczki prywatnej, oferty pozabankowe są dla mnie zbyt drogie w spłacie.

W przypadku jeśli mamy pozytywną historię kredytową możemy spróbować jeszcze w innych bankach udzielających kredytów gotówkowych, choć musimy się liczyć z tym że odpowiedź możemy otrzymać podobną. Jeśli nie interesują nas pożyczki pozabankowe, to alternatywą mogą być w tym wypadku pożyczki prywatne jednak nie takie które pożyczamy od indywidualnej osoby które są udzielane najczęściej pod zastaw czy to działki, domu czy samochodu a znacznie bardziej bezpieczne pożyczki społecznościowe. (więcej…)

Pożyczka 7500 zł na 1 miesiąc

Szukam pożyczki pozabankowej w wysokości 7500 zł z okresem spłaty 1 miesiąca. Prowadzę działalność gospodarczą a moja firma specjalizuję się w wykończeniach mieszkań domów. Taką kwotę potrzebuję na zakup materiałów budowlanych, które będą mi potrzebne do wykonania zlecenia. Czas realizacji zlecenia to nie więcej niż 3 tygodnie, zatem w ciągu miesiąca będę mógł oddać całość pożyczonej kwoty wraz z stosowną prowizją.

W takim przypadku pożyczanie pozabankowo może być dla nas kompletnie nie opłacalne ponieważ pożyczając tak duża kwotę do oddania możemy mieć kwotę znacznie wyższą. W takiej sytuacji widzimy więc dwie opcje które jeszcze będą w miarę sensowne a pożyczając kwotę tą drogą na zakup materiałów budowlanych, mamy szanse na to że nie stracimy na wspomnianym zleceniu a zarobimy.. (więcej…)

Pożyczka 1200 zł na 6 miesięcy

Byłbym zainteresowany uzyskaniem pożyczki 1200 zł którą chciałbym spłacić w 6 miesięcznych ratach. Miałem drobne opóźnienia w spłacie poprzedniego kredytu w związku z związku z czym mam problem z otrzymaniem kolejnego z banku. Interesowałaby mnie nie droga w spłacie pożyczka pozabankowa lub prywatna.

W przypadku pożyczki 1200 zł najlepiej wyjdziemy pożyczając ją z firm udzielających chwilówki, jednak jak wiadomo w tym przypadku wymagana jest szybka spłata pożyczki w ciągu 30 dni lub ewentualne jakieś nie długie przedłużenie terminu spłaty maksymalnie o kolejne 30 dni. Taką kwotę jako nowy klient bez większych przeszkód powinniśmy otrzymać w takich firmach jak Pandamoney czy Vivus. W przypadku Vivusa pierwsze 30 dni mamy praktycznie za darmo (dotyczy tylko nowych pożyczkobiorców) a płacimy wyłącznie za przedłużanie terminu spłaty. (więcej…)

Pożyczka na tuning samochodu 18 lat

Posiadam zatrudnienie i chciałbym uzyskać pożyczkę jednak ze względu na wiek banki odmawiają udzielenia mi kredytu. Czy byłaby możliwość uzyskania pożyczki pozabankowo ale możliwie jak najtańszej żeby nie różniła się znacząco pod względem oprocentowania od kredytu bankowego? Chodzi o to że nie chciałbym przepłacać za taką pożyczkę, a jednocześnie nie ukrywam że bardzo mi na niej zależy ponieważ chciałbym przeprowadzić kilka modyfikacji w moim samochodzie.

Osoby w wieku 18 lat często kiedy zaczynają pracę jednocześnie zaczynają myśleć na co przeznaczą zarobione pieniądze – w wielu przypadkach jest to nowy komputer, nowy rower lub jak w tym przypadku tuning posiadanego już samochodu. Zanim zdecydujemy się już na kredyt w tak młodym wieku powinniśmy przynajmniej kilka razy to przemyśleć tym bardziej jeśli myślimy o pożyczce pozabankowej która najczęściej jest kilkukrotnie wyższa w spłacie od tradycyjnego kredytu w banku. (więcej…)

Pożyczka z komornikiem dla osoby zadłużonej

Mamy duże kłopoty finansowe, ze względu na bardzo słaby BIK jak i zajęcia komornicze nie mam możliwości otrzymania pożyczki ani kredytu z powodu posiadanego zadłużenia. Szukam pomocy w wyjściu z tej trudnej sytuacji ponieważ sam nie jestem w stanie już sobie z nią poradzić. Czy jakiekolwiek firmy udzielają pożyczek dla osób z komornikiem na w miarę rozsądnych warunkach?

Z naszej strony odradzilibyśmy kolejne zapożyczanie się ponieważ tylko pogorszymy naszą sytuację tym bardziej jak podejrzewamy miała by to być pożyczka na spłatę istniejących już zadłużeń i zobowiązań. Są firmy które udzielają pożyczek nawet w bardzo trudnych sytuacjach jak zajęcia komornicze ale nie radzilibyśmy w tej sytuacji z nich korzystać ze względu na bardzo duże oprocentowanie takich pożyczek. Łączna kwota do spłaty może sięgać nawet wielokrotności pożyczonej kwoty gotówki co jeszcze bardziej pogorszy naszą sytuację. (więcej…)

Jak uzyskam pożyczkę od osób prywatnych przez internet?

Mam kłopot aby uzyskać dodatkowy kredyt gotówkowy w banku. Jeden kredyt już spłacam jednak potrzebuję drugiego a niestety w bankach w których składałem wniosek nie otrzymałem pozytywnej decyzji. Miałem złożony również wniosek o pożyczkę w Providencie ale koszt pożyczki jest dla mnie za wysoki dlatego nie byłem zainteresowany wzięciem u nich pożyczki, zresztą w innych firmach pozabankowych w których sprawdzałem wygląda to podobnie. Słyszałem o możliwości uzyskania pożyczki od osób prywatnych przez internet które nie są aż tak drogie w spłacie?

Pożyczki prywatne przez internet to w ostatnim czasie co raz bardziej popularny temat cieszący się zainteresowaniem w sieci. Odradzamy jednak zapożyczania się u nie sprawdzonych źródeł zamieszczanych często w serwisach ogłoszeniowych czy mało nam znanych instytucjach ponieważ możemy trafić na nie korzystną dla nas umowę i narazić się na wysokie koszty pożyczki. (więcej…)