Pożyczka na tuning samochodu 18 lat

Posiadam zatrudnienie i chciałbym uzyskać pożyczkę jednak ze względu na wiek banki odmawiają udzielenia mi kredytu. Czy byłaby możliwość uzyskania pożyczki pozabankowo ale możliwie jak najtańszej żeby nie różniła się znacząco pod względem oprocentowania od kredytu bankowego? Chodzi o to że nie chciałbym przepłacać za taką pożyczkę, a jednocześnie nie ukrywam że bardzo mi na niej zależy ponieważ chciałbym przeprowadzić kilka modyfikacji w moim samochodzie.

Osoby w wieku 18 lat często kiedy zaczynają pracę jednocześnie zaczynają myśleć na co przeznaczą zarobione pieniądze – w wielu przypadkach jest to nowy komputer, nowy rower lub jak w tym przypadku tuning posiadanego już samochodu. Zanim zdecydujemy się już na kredyt w tak młodym wieku powinniśmy przynajmniej kilka razy to przemyśleć tym bardziej jeśli myślimy o pożyczce pozabankowej która najczęściej jest kilkukrotnie wyższa w spłacie od tradycyjnego kredytu w banku.

Czy uzyskamy pożyczkę pozabankową z podobnym oprocentowaniem jak w banku? Niestety nie i to jest właśnie ta główna różnica pomiędzy bankami a firmami pozabankowymi. Choć pożyczkę pozabankową możemy dużo łatwiej uzyskać to minusem jest droższy koszt takiej pożyczki.

Szukając pożyczki poza bankowej w wieku 18 lat możemy spróbować pozyskać potrzebną nam pożyczkę w serwisach społecznościowych takich jak Kokos. Jest to całkowicie bezpieczne a przy tym oprocentowanie pożyczki może być zbliżone do kredytu bankowego. Oczywiście nie gwarantujemy że uda nam się w tak młodym wieku uzyskać potrzebną nam gotówkę ale pewnie ani tak mamy większe na to szanse niż w banku. Co będziemy musieli przygotować to skan dowodu oraz przelanie opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 zł. Gdy przejdziemy proces rejestracji będziemy musieli przygotować opis aukcji w ramach której przedstawimy na co chcemy przeznaczyć potrzebną pożyczkę.

Szukając pożyczki w wieku 18 lat możemy spróbować zapytać również w bankach używając do tego celu wniosków internetowych dzięki czemu do momentu pozytywnego rozpatrzenia naszego wniosku nie będzie potrzebna nasza wizyta w banku. Banki faktycznie mało kiedy udzielają kredytów osobom w tak młodym wieku ze względu na brak historii kredytowej (odstępstwem od tego są kredyty ratalne na sprzęt rtv czy agd) ale składając wniosek przez internet nie ryzykujemy ani czasem ani pieniędzmi więc spróbować można. Wśród popularnych banków udzielających kredytów całkowicie przez internet warto zapoznać się z ofertą mBanku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *