Pożyczka na nie planowane wydatki

Masz nagłe wydatki których nie planowałeś? Musisz zrobić poważną naprawę w Twoim samochodzie, a może szybki remont łazienki? Dodatkowo nie możesz uzyskać potrzebnej gotówki w banku? Mamy w takim razie dla Ciebie odpowiedź w postaci oferty Szalonej Pożyczki, która jest w stanie Ci zaoferować zarówno krótkoterminową chwilówkę jak również pożyczkę ratalną z miesięcznymi ratami.

Oferta Szalonej pożyczki to w skrócie pośrednictwo w udzieleniu pożyczki pozabankowej, ale przy tym nie musisz się martwić że dotkną Cię jakieś dodatkowe koszty z tego tytułu. Korzystając z oferty Szalonej Pożyczki, zapłacisz tylko koszty w jednej firmie i tylko te które firma standardowo posiada.

A dlaczego skorzystanie z oferty Szalonej Pożyczki będzie lepsze niż z oferty pierwszej, lepszej oferty pożyczkowej? Ponieważ w tym pierwszym wypadku, firma dopasuje najlepszą ofertę pożyczki do Twoich wymagań, dopasuje ją do twoich możliwości finansowych, do tego jaką masz historię kredytową (np. wpisy w bazach BIK) oraz czego oczekujesz czyli jak wysokiej pożyczki i z jakim okresem jej spłaty.

Oferta pożyczek skierowana jest do osób które ukończyły już 18 oraz posiadają stały dochód, ale przynajmniej minimalny np. tytułu umowy o pracę na pół etatu czy posiadają przyznaną rentę. Do uzyskania pożyczki będzie również potrzebny dowód osobisty oraz aktywny rachunek bankowy.

2 myśli na temat “Pożyczka na nie planowane wydatki

  1. No cóż, takie sytuacje się zdarzają – nie planowana awaria lodówki, samochodu czy innych sprzętów z których korzystamy na co dzień. Wszystko to wiąże się z dodatkowym, często nie planowanym wydatkiem.

  2. Pamiętam że ja kiedyś miałam taki ciężki okres. Jak się zaczęło psuć to wszystko po kolei.. najpierw padł samochód, był w warsztacie i kilka dni później wysiadła pralka. Nie opłacało się jej naprawiać, więc trzeba było kupić nową. Doszowie tydzień później rozwalił się czajnik do parzenia wody..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *