Pożyczka ratalna 5000 zł w Wonga

Bardzo ciekawą propozycję wprowadziła do swojej oferty Wonga, zwiększając dotychczasowy limit pożyczek z 3000 zł do 5000 zł. Aktualnie osoba zainteresowana pożyczką ratalną może sięgnąć po znacznie większą kwotę, ale to nie jedyny atut nowej oferty, o pozostałych dowiecie się bowiem poniżej.

Pożyczka 5000 zł – dzięki temu że firma Wonga zdecydowała się na zwiększenie udzielanych pożyczek, posiada jedną z najlepszych dostępnych propozycji dla osób szukających pożyczek pozabankowych. Dotyczy to głównie osób które z różnych powodów albo nie uzyskały potrzebnej gotówki za pośrednictwem banku albo szukają pożyczki, którą mogliby uzyskać szybko i bez wychodzenia z domu. Zwiększony został również maksymalny okres spłaty pożyczki, do tej pory było 12 miesięcy a obecnie możemy skorzystać z opcji nawet 18 miesięcznych rat.

Niskie koszty pożyczki pozabankowej w Wonga – to bez wątpienia jeden z największych atutów firmy, ponieważ wybierając nawet najwyższą możliwą kwotę którą obecnie jest 5000 zł możemy liczyć będzie to najbardziej korzystna oferta spośród wszystkich dostępnych ofert na rynku pozabankowym (bynajmniej na chwilę obecną). Tak niskich rat pożyczki aktualnie nie może zaproponować nikt inny, no chyba że bank. Tyle że w banku nie uzyskamy pożyczki tak szybko, bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach czy już 18 roku życia. Tak – Wonga należy do pożyczek udzielanych od 18 lathttp://www.portfel24.eu/forum/Pozyczka-od-18-lat , co oznacza że osoby mające ukończone 18 lat i posiadające dowód osobisty mogą ubiegać się o uzyskanie pożyczki w firmie Wonga. Nie jest więc konieczne posiadanie historii kredytowej, w większości wypadków nie jest wymagane również przekazywanie dodatkowych dokumentów, potwierdzających uzyskiwane dochody. Niezbędną rzeczą do uzyskania pożyczki na pewno będzie posiadanie rachunku osobistego i telefonu komórkowego.

Warto odnotować że już od dłuższego czasu Wonga poza wspomnianą pożyczką ratalną, udziela chwilówek czyli pożyczek z krótkim okresem spłaty. W ramach takiej pożyczki możemy pożyczyć do 1500 zł z okresem spłaty do 60 dni. Osoby posiadające status nowego klienta a więc osoby które będą brały taką pożyczkę po raz pierwszy w firmie, mogą skorzystać z promocyjnych warunków jej uzyskania. Firma umożliwia uzyskanie pierwszej pożyczki do 1500 zł za jedyne 10 zł. To jedyny koszt jaki przyjdzie nam zapłacić biorąc pożyczkę na okres 60 dni, warunkiem jest jednak terminowa spłata całej pożyczonej kwoty.

pożyczka wonga 5000 zł

Jedna myśl na temat “Pożyczka ratalna 5000 zł w Wonga

  1. Zdecydowanie najtańsza dostępna aktualnie pożyczka ratalna, która pod względem kosztów zrównała się niemal z kredytami bankowymi. Jeśli ktoś szuka pożyczki pozabankowo, będzie to na pewno najlepsza opcja, tylko że dostępna dla osób bez jakichkolwiek zadłużeń zarówno w bazach jak i BIK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *