Pożyczka 1200 zł na 6 miesięcy

Byłbym zainteresowany uzyskaniem pożyczki 1200 zł którą chciałbym spłacić w 6 miesięcznych ratach. Miałem drobne opóźnienia w spłacie poprzedniego kredytu w związku z związku z czym mam problem z otrzymaniem kolejnego z banku. Interesowałaby mnie nie droga w spłacie pożyczka pozabankowa lub prywatna.

W przypadku pożyczki 1200 zł najlepiej wyjdziemy pożyczając ją z firm udzielających chwilówki, jednak jak wiadomo w tym przypadku wymagana jest szybka spłata pożyczki w ciągu 30 dni lub ewentualne jakieś nie długie przedłużenie terminu spłaty maksymalnie o kolejne 30 dni. Taką kwotę jako nowy klient bez większych przeszkód powinniśmy otrzymać w takich firmach jak Pandamoney czy Vivus. W przypadku Vivusa pierwsze 30 dni mamy praktycznie za darmo (dotyczy tylko nowych pożyczkobiorców) a płacimy wyłącznie za przedłużanie terminu spłaty.

Jeśli jednak nie możemy sobie pozwolić na tak krótki okres spłaty całej pożyczonej kwoty wraz z dodatkowymi opłatami to mamy jeszcze inne opcje pozabankowe. Pierwsza z nich o której warto wspomnieć to pożyczki prywatne a właściwie społecznościowe w ramach których to osoby prywatne decydują się nam pożyczyć pieniądze za pomocą specjalnego serwisu społecznościowego jak internetowy Kokos.pl. Z naszej strony musimy tylko wykonać rejestrację w serwisie, przelanie opłaty weryfikacyjnej (1zł) a następnie przygotowanie opisu aukcji informując o kwocie pożyczki, okresie spłaty i możemy też podać cel pożyczki. Taka pożyczka powinna wyjść nam taniej niż te zaciągane pozabankowo.

Spośród pożyczek pozabankowych najtaniej pożyczymy w Providencie w ramach opcji przelew. Minusem pożyczek w Providencie jest jednak forma spłaty rat pożyczek w cyklu tygodniowym (choć być może dla niektórych atutem) a więc okres spłaty w tym wypadku nie będzie wynosił 6 miesięcy a 30 tygodni. Oczywiście nie musimy co tydzień wykonywać przelewu rat, możemy je uiszczać z góry np. 4 jednocześnie. Jeśli jednak mamy konto bankowe w ramach którego nie płacimy za przelewy to możemy utworzyć zlecenia stałe i nasza pożyczka będzie spłacała się praktycznie sama wysyłając co tydzień przelewy do Providenta. Używając kalkulatora Providenta łączny koszt pożyczki 1200 zł na 30 rat wyniósł nas łącznie 1 535,72 zł.

Trochę więcej będziemy musieli zapłacić w Asa Kredyt w którym podobnie jak w banku możemy pożyczyć 1200 zł na równe 6 miesięcznych rat. Całkowita kwota do spłaty wykonana za pomocą symulacji wyniosła nam 1712 zł i ratę miesięczną w wysokości 285 zł. Asa informuje jednak że udziela pożyczek osobom mającym minimum 20 lat, w przypadku Providenta na uzyskanie pożyczki maja również młodsze osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *