Pożyczka 7500 zł na 1 miesiąc

Szukam pożyczki pozabankowej w wysokości 7500 zł z okresem spłaty 1 miesiąca. Prowadzę działalność gospodarczą a moja firma specjalizuję się w wykończeniach mieszkań domów. Taką kwotę potrzebuję na zakup materiałów budowlanych, które będą mi potrzebne do wykonania zlecenia. Czas realizacji zlecenia to nie więcej niż 3 tygodnie, zatem w ciągu miesiąca będę mógł oddać całość pożyczonej kwoty wraz z stosowną prowizją.

W takim przypadku pożyczanie pozabankowo może być dla nas kompletnie nie opłacalne ponieważ pożyczając tak duża kwotę do oddania możemy mieć kwotę znacznie wyższą. W takiej sytuacji widzimy więc dwie opcje które jeszcze będą w miarę sensowne a pożyczając kwotę tą drogą na zakup materiałów budowlanych, mamy szanse na to że nie stracimy na wspomnianym zleceniu a zarobimy..

Pierwszym poleconym przez nas krokiem byłaby pożyczka prywatna, oczywiście nie od pierwszej lepszej osoby która narzuci nam mega stawki za spóźnienie się ze spłatą pożyczki. Mamy tu na myśli bardziej pożyczki społecznościowe udzielane przez internet pokroju serwisów Kokos.

W celu uzyskania pożyczki konieczna będzie nasza rejestracja w serwisie oraz wiążąca się z nią wpłata opłaty weryfikacyjnej (1zł). Kiedy już dopełnimy formalności związane z rejestracją będziemy mogli przejść do utworzenia aukcji na której opiszemy naszą sytuację, wskażemy kwotę pożyczki która nas interesuje oraz okres spłaty. Wymagane będzie również określenie oprocentowania pożyczki – i tu zaznaczyć należy że im bardziej będzie ono atrakcyjne dla osób zainteresowanych udzieleniem na pożyczki (tzw. inwestorów) tym szybciej będziemy mieli szanse na pozyskanie potrzebnych nam środków.

Atutem pożyczek społecznościowych jest to że ich oprocentowanie może być w niektórych przypadkach mocno atrakcyjne, niekiedy nawet niższe niż w przypadku tradycyjnego kredytu gotówkowego udzielanego przez banki.

Drugą opcją która wydaje nam się jeszcze w miarę sensowna jest oferta MotoPożyczki, jednak do jej skorzystania będzie nam potrzebny samochód – taki którego jesteśmy właścicielem. Nie będziemy jednak zmuszeni się go pozbywać, będzie on stanowił jedynie zastaw pożyczki dzięki czemu jego oprocentowania nie będzie tak wysokie jak w przypadku pożyczek pozabankowych. Dzięki temu że potrzebujemy pożyczkę tylko na okres miesiąca koszt pożyczki nie będzie wysoki a my normalnie będziemy mogli korzystać z samochodu stanowiącego zastaw pożyczki jak do tej pory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *