Która firma najszybciej udziela pożyczek?

Mam już dość składania wniosków do banków ponieważ decyzja o kredyt trwa u nich w nieskończoność. Potrzebny mi jedynie 1000 zł i jako że czasu straciłem już za dużo szukam najszybszej opcji uzyskania takiej pożyczki. Konkretne pytanie, konkretna odpowiedź – jaka firma udzieli mi takiej pożyczki w jak najszybszym czasie?

Proste pytania, prosta odpowiedź – Vivus.. i nie jest to krypto reklama z naszej strony. W ciągu ostatnich miesięcy mieliśmy okazję testować większość z dostępnych na rynku chwilówek i spośród nich właśnie Vivus okazał się firmą u której wszystkie formalności zostały dopięte w ekspresowym tempie. Od momentu złożenia wniosku o pożyczkę do chwili kiedy potrzebna gotówka trafiła na na nasze konto minęło niespełna.. 15 minut.

Jakiś czas temu na stronach firmy Vivus pojawiła się informacja o gwarancji przelewu pożyczki w ciągu 15 minut i widać firma dotrzymuje danego słowa. Do wysłania opłaty weryfikacyjnej warto jednak użyć szybkiego przelewu Blue Cash, ponadto dobrze jest mieć konto bankowe w jednym z banków które posiada również Vivus – do wyboru mamy tutaj aż kilka kont bankowych: Alior bank, Pekao, Bank Pocztowy, BZ WBK, Getin Bank, ING Bank Śląski, Millenium, mBank oraz PKO bank Polski. Wysłana opłata weryfikacyjna z jednego z tych kont w ekspresowym tempie trafi na konto Vivusa a tym samym szybciej nastąpi weryfikacja naszych danych oraz decyzja o przyznaniu pożyczki.

Do uzyskania pożyczki w Vivus nie będzie nam również potrzebny żaden dodatkowy dokument a jedynie dane z dowodu osobistego oraz określenie wysokości miesięcznych dochodów (bez przesyłania zaświadczeń).

Warto jednak wspomnieć że pożyczki Vivusa udzielane na okres 30 dni a więc po 30 dniach musimy zwrócić całą pożyczoną kwotę. Jeśli jesteśmy nowym klientem firmy obejdzie się bez dodatkowych kosztów ponieważ w takim wypadku w ramach dostępnej promocji zwracamy dokładnie tyle ile pożyczyliśmy. Przy kolejnych zaciąganych pożyczkach płacimy już tradycyjne opłaty za udzielenie pożyczki.

Gdybyśmy jednak chcieli pożyczkę uzyskać na dłuższy okres niż 30 dni wystarczy że skorzystamy z opcji przedłużenia terminu spłaty przed upływającym dniem spłaty, przedłużając go o kolejne 30 dni. Takie przedłużenie wiąże się jednak z dodatkową opłatą którą musimy wnieść na konto Vivusa i dopiero po jej odnotowaniu firma będzie mogła wydłużyć nam okres spłaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *