Karta kredytowa kurierem do domu

Postanowiłem się zwrócić z pytaniem ponieważ interesuje mnie uzyskanie karty kredytowej. Na wstępie muszę jednak zaznaczyć że nigdy wcześniej nie brałem kredytów w bankach i w zasadzie do tej pory nie jestem nimi zainteresowany. Interesuje mnie jedynie karta kredytowa z limitem kredytowym którą mógłbym płacić za zakupy. Najlepiej gdybym mógł ją uzyskać przez internet bez biegania po bankach w celu dopełnienia formalności, mogłaby przyjść do mnie wraz z umową kurierem.

Kartę kredytową bez większych przeszkód uzyskamy bez ruszania się z domu, pod warunkiem oczywiście że bank podejmie taką decyzję. Musimy wiedzieć jednak że nie we wszystkich przypadkach bank pójdzie na taki krok – jeśli mamy niskie dochody lub też bank nie ma pewności co do naszej historii kredytowej to konieczna może okazać się nasza wizyta w placówce.

W opisanym przypadku osoba zainteresowana uzyskaniem karty kredytowej posiada całkowicie czystą historię kredytową ponieważ nie brała wcześniej żadnych kredytów ani pożyczek. Bank w takim przypadku możemy mieć więc obawy co do zdolności kredytowej takiej osoby. Pomocne w celu podjęcia pozytywnej decyzji przez bank może okazać się przesłanie jakiegoś zaświadczenia o dochodach bądź też historii naszego rachunku osobistego z ostatnich kilku miesięcy.

Jeszcze pewniejszym sposobem uzyskania karty kredytowej jest złożenie wniosku w tym samym banku w którym posiadamy nasze główne konte bankowe czyli to na które spływa nasze miesięczne wynagrodzenie. W takim przypadku bank nie będzie musiał zapoznawać się z naszą historią (poza sprawdzeniem BIK) ponieważ zweryfikuje nasz rachunek osobisty w celu dokonania oceny zdolności kredytowej i na tej podstawie będzie mógł nam wydać kartę.

Co jednak jeśli posiadamy niską zdolność kredytową a więc niskie dochody lub po prostu bank nie wyrazi zgody na wydanie nam karty kredytowej? W takim przypadku mamy jeszcze do dyspozycji karty kredytowe oferowane od nie dawna przez Vanquis bank.

Są to normalne karty kredytowe z logo VISA z okresem bez odsetkowym do 56 dni, tyle że z nieco wyższym oprocentowanie niż bankowe i są nieco łatwiej dostępne właśnie dla osób borykającymi się z różnymi problemami finansowymi (pod warunkiem że sytuacje te nie są trudne typu komornik, bardzo niska ocena w BIK). W przypadku Vanquis wszystkie karty kredytowe wysyłane są właśnie kurierem bezpośrednio do domu a więc nie ma potrzeby byśmy dopełniali jakieś formalności wychodząc z naszego mieszkania – może za wyjątkiem podpisania umowy gdy przyjedzie do nas kurier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *