Pożyczka z komornikiem dla osoby zadłużonej

Mamy duże kłopoty finansowe, ze względu na bardzo słaby BIK jak i zajęcia komornicze nie mam możliwości otrzymania pożyczki ani kredytu z powodu posiadanego zadłużenia. Szukam pomocy w wyjściu z tej trudnej sytuacji ponieważ sam nie jestem w stanie już sobie z nią poradzić. Czy jakiekolwiek firmy udzielają pożyczek dla osób z komornikiem na w miarę rozsądnych warunkach?

Z naszej strony odradzilibyśmy kolejne zapożyczanie się ponieważ tylko pogorszymy naszą sytuację tym bardziej jak podejrzewamy miała by to być pożyczka na spłatę istniejących już zadłużeń i zobowiązań. Są firmy które udzielają pożyczek nawet w bardzo trudnych sytuacjach jak zajęcia komornicze ale nie radzilibyśmy w tej sytuacji z nich korzystać ze względu na bardzo duże oprocentowanie takich pożyczek. Łączna kwota do spłaty może sięgać nawet wielokrotności pożyczonej kwoty gotówki co jeszcze bardziej pogorszy naszą sytuację.

Innym rozwiązaniem z trudnych sytuacjach finansowych są firmy specjalizujące się w oddłużaniu które pomagają osobom zadłużonym rozwiązać problemy finansowe. W przypadku kiedy mamy negatywną historię w BIK firma taka pobiera i analizuje raporty z rejestrów BIK, BIK jak i ZBP a następnie pomoże nam w wyczyszczaniu naszej historii kredytowej.

Jeśli mamy kilka zobowiązań w postaci kilku kredytów istnieje możliwość zmniejszenie rat wszystkich tych zobowiązań w ramach współpracy z firmą oddłużeniową. Podobnie wygląda to w przypadku osób mających nad sobą komornika – w tym przypadku firma pomoże nam wycofać zajęcia komornicze. Będzie to się mogło odbyć dzięki zawarciu ugody z wierzycielem bądź też wypracowaniu nowej umowy w ramach której spłata zobowiązań nie będzie już stanowić dla nas tak dużego obciążenia.

Warto pamiętać o tym że jeśli mamy spore zadłużenia firma oddłużeniowa nie powinna nam oferować nowych kredytów a jedynie konsolidację obecnych dzięki czemu otrzymamy jedną niższą ratę która pozwoli nam w końcu złapać głębszy oddech.

Przed podjęciem decyzji o współpracy z firmą oddłużeniowa powinniśmy otrzymać dokumenty które określają w jaki sposób firma pomoże wyrwać się nam w pętli finansowej. Będziemy mogli na spokojnie się z nimi zapoznać i podjąć decyzję o współpracy. Wstępne analizy są wykonywane najczęściej bez dodatkowych opłat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *