Pożyczka 15 tysięcy złotych na samochód

Szukam pożyczki pozabankowej 15 tyś na kupno samochodu ponieważ obecny mój samochód nie nadaje się już do niczego a jego naprawa przerosłaby by wartość samochodu. Czekam na propozycje na w miarę rozsądnych warunkach.

Pożyczenie tak wysokiej gotówki pozabankowo może być dla nas bardzo kosztownym rozwiązaniem. Musimy też wiedzieć że te firmy które udzielają pożyczek pozabankowych na w miarę rozsądnych warunkach jak Provident czy Takto Finanse nie pożyczą nam tak wysokiej kwoty ponieważ w ich przypadku maksymalna kwota pożyczki to 10 000 zł w dodatku udzielana wyłącznie klientom biorącym już którąś z rzędu pożyczkę a nie nowym pożyczkobiorcom. Możemy ewentualnie pożyczyć z tych firm brakującą nam kwotę – najtańsze pożyczki pozabankowo uzyskamy w wspomnianych już firmach Provident, Takto Finanse oraz Asa Kredyt.

Jeżeli jesteśmy już zdecydowani pożyczyć pozabankowo to najsensowniejszym rozwiązaniem będzie pożyczenie pod zastaw samochodu który mamy zamiar zakupić pod warunkiem jednak że zamierzamy pożyczoną kwotę dosyć szybko spłacić. Jedną z takich ofert znajdziemy w MotoPożyczce.

MotoPożyczka specjalizuje się zarówno w udzielaniu pożyczek pod zastaw samochodu jak i pożyczkach udzielanych na zakup samochodu. Aby uzyskać pożyczkę na zakup samochodu musimy jednak posiadać własny wkład minimum 40% wartości samochodu który zamierzamy zakupić. Okres spłaty pożyczki może wynosić od 3 miesięcy do nawet 6 lat, jednak na im dłuższy okres spłaty się zdecydujemy tym koszt pożyczki będzie dla nas wyższy ponieważ będziemy płacić prowizję 6% (od pożyczonej kwoty) za każdy miesiąc udzielonej pożyczki.

Należy pamiętać że pożyczkę w MotoPożyczce nie otrzymamy na każdy samochód ponieważ nie może on być starszy niż 12 lat. Pożyczkę możemy uzyskać nawet w przypadku odmownych decyzji bankowych o przyznaniu kredytu z powodu negatywnego BIK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *