Wysoki limit w rachunku firmowym

Prowadzę działalność gospodarczą już od kilku lat i szukam aktualnie dobrej oferty konta firmowego z możliwością uruchomienia wysokiego limitu kredytowego lub kredytu obrotowego na zakup maszyn do firmy. Interesuje mnie limit 300-400 tyś zł, firma posiada odpowiednią płynność finansową, z czystą historią i bez opóźnień w ZUS, US.

Dosyć elastyczną propozycję która może sprostać powyższym oczekiwania ma w swojej ofercie Idea Bank, również dla firm które nie posiadają u nich założonych kont ani nie brały u nich wcześniej żadnych kredytów. Otwierając specjalny rachunek w IB będziemy mieli do wyboru kredyt ratalny bądź też limit dostępny w rachunku bieżącym.

Jeśli natomiast chodzi o rodzaj zabezpieczenia kredytu ponieważ wiadomo ze przy tak wysokich kwotach będzie on wymagany – przy kwocie rzędu 300-400 tyś zł zabezpieczeniem może być w tym przypadku kredyt zabezpieczony na maszynach czy urządzeniach które zamierzamy zakupić. Inne zabezpieczenie może też stanowić kredyt na kontrakt który zabezpieczony jest wierzytelnością z kontraktu oraz kredyt na wyciąg z konta w którym mamy główne firmowe konto. Kwota kredytu jaka będzie mogła nam zostać przyznana uzależniona jest głównie od rodzaju zabezpieczenia kredytu ale również od stażu działalności naszej firmy – im dłuższa tym mamy szansę na wyższy limit czy kredyt.

Kredyt obrotowy w Idea Banku w przypadku takich inwestycji jak zakup maszyn czy urządzeń może posiadać również odpowiednio długi okres spłaty nawet na 10 lat dzięki czemu bez przeszkód będziemy mogli skupić się na realizowaniu biznesu a nie spieszyć się ze spłatą zobowiązań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *