Debet w koncie dla firmy

Od grudnia ubiegłego roku prowadzę działalność i jako że nie jestem zadowolony z obecnie posiadanego konta które okazało się za drogie w prowadzeniu szukam konta firmowego z bezpłatnym prowadzeniem ale które jednocześnie posiadałoby możliwość uzyskania debetu w koncie.

Prowadząc działalność gospodarczą warto dokładnie przemyśleć temat zakładanego konta firmowego ponieważ może się okazać że uchodzące za darmowe konto nagle zaskakuje nas sporymi opłatami np. za dostęp elektroniczny do konta, za roczne utrzymanie karty do konta czy spore prowizje pobierane za wypłaty z innych bankomatów. (więcej…)

Wysoki limit w rachunku firmowym

Prowadzę działalność gospodarczą już od kilku lat i szukam aktualnie dobrej oferty konta firmowego z możliwością uruchomienia wysokiego limitu kredytowego lub kredytu obrotowego na zakup maszyn do firmy. Interesuje mnie limit 300-400 tyś zł, firma posiada odpowiednią płynność finansową, z czystą historią i bez opóźnień w ZUS, US.

Dosyć elastyczną propozycję która może sprostać powyższym oczekiwania ma w swojej ofercie Idea Bank, również dla firm które nie posiadają u nich założonych kont ani nie brały u nich wcześniej żadnych kredytów. Otwierając specjalny rachunek w IB będziemy mieli do wyboru kredyt ratalny bądź też limit dostępny w rachunku bieżącym. (więcej…)

Debet dla nowej firmy w koncie

Trzy miesiące temu założyłem własną działalność gospodarczą, nie brałem na ten cel kredytu ponieważ miałem trochę własnych środków na rozpoczęcie działalności. Większość z nich poszła w sprzęt a teraz przydałoby się jeszcze trochę gotówki tzn. 8000 do 10 000 zł włożyć w reklamę firmy jak solidny duży szyld reklamowy oraz strona internetowa wraz z jej promocją w wyszukiwarkach. Nie chciałbym zaciągać kredytu na ten cel ale pomyślałem o debecie czy limicie w koncie bo widziałem kilka takich ofert.

Ofertę debetów w koncie czy limitów koncie znajdziemy w ofertach kilku banków a do ich uzyskania wymagane jest założenie konta bankowego. Przedstawimy dwie z ciekawszych ofert przy których nie poniesiemy dodatkowych opłat za prowadzenie konta. (więcej…)