Debet w koncie dla firmy

Od grudnia ubiegłego roku prowadzę działalność i jako że nie jestem zadowolony z obecnie posiadanego konta które okazało się za drogie w prowadzeniu szukam konta firmowego z bezpłatnym prowadzeniem ale które jednocześnie posiadałoby możliwość uzyskania debetu w koncie.

Prowadząc działalność gospodarczą warto dokładnie przemyśleć temat zakładanego konta firmowego ponieważ może się okazać że uchodzące za darmowe konto nagle zaskakuje nas sporymi opłatami np. za dostęp elektroniczny do konta, za roczne utrzymanie karty do konta czy spore prowizje pobierane za wypłaty z innych bankomatów.

Szukając darmowego konta firmowego bez opłat miesięcznych i z dostępnym debetem warto zwrócić uwagę na nową ofertę Idea Banku Firma to Ja w ramach której obie z tych rzeczy będą dla nas dostępne.

Konto Firma to Ja to konto bezpłatne w prowadzeniu a więc pozbawione miesięcznych opłat oraz dające możliwość wykonywania bezpłatnych przelewów. Dodatkowo otrzymujemy możliwość zaciągnięcia debetu w kwocie do 5000 zł za 0% przez pierwsze trzy miesiące od momentu zaciągnięcia debetu. Kolejne 9 miesięcy również możemy mieć bezprocentowe pod warunkiem że utrzymamy odpowiednio wysokie wpływy miesięczne na konto które będą równe wysokości debetu.

Aby uzyskać debet firmowy w koncie nie jest wymagane przedstawianie zaświadczeń o dochodach ani też zaświadczeń o nie zaleganiu ze składkami ZUS czy US, ale musimy przejść pozytywnie weryfikacje w BIK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *