Debet dla nowej firmy w koncie

Trzy miesiące temu założyłem własną działalność gospodarczą, nie brałem na ten cel kredytu ponieważ miałem trochę własnych środków na rozpoczęcie działalności. Większość z nich poszła w sprzęt a teraz przydałoby się jeszcze trochę gotówki tzn. 8000 do 10 000 zł włożyć w reklamę firmy jak solidny duży szyld reklamowy oraz strona internetowa wraz z jej promocją w wyszukiwarkach. Nie chciałbym zaciągać kredytu na ten cel ale pomyślałem o debecie czy limicie w koncie bo widziałem kilka takich ofert.

Ofertę debetów w koncie czy limitów koncie znajdziemy w ofertach kilku banków a do ich uzyskania wymagane jest założenie konta bankowego. Przedstawimy dwie z ciekawszych ofert przy których nie poniesiemy dodatkowych opłat za prowadzenie konta.

MBANK – mBiznes

Pierwszą z ofert jest oferta mBanku i konta mBiznes w ramach której możemy uzyskać do 10 000 zł już od pierwszego dnia założenia a właściwie aktywacji konta. O limit w koncie możemy wnioskować już podczas składania wniosku o założenie konta. Do jego uzyskania nie są wymagane żadne dokumenty finansowe. Otwierając konto mBiznes nie poniesiemy za to żadnych opłat zarówno za otwarcie rachunku ani też jego prowadzenie. Dodatkowo mamy możliwość wykonywania bezpłatnych składek miesięcznych do ZUS i US. Limit w koncie przyznawany jest na okres 12 miesięcy.

IDEA BANK – Debet

W Idea banku możemy również otrzymać debet w koncie tyle że nieco mniejszy ponieważ do 5000 zł. Jeśli jednak tyle na początek nas zadowoli to z powodzeniem możemy otworzyć konto Firma to Ja w ramach którego taki właśnie debet firmowy uzyskamy. Podobnie jak w przypadku konta mBiznes tu również nie napotkamy na opłaty związane z otwarciem jak i prowadzeniem rachunku. Nie czekają na nas również opłaty związane z dokonywaniem przelewów elektronicznych ani też wydaniem karty płatniczej do konta. Debet w koncie Idea Banku jest przyznawany na okres od 3 do 12 miesięcy.

Powyższe konta dodatkowo dają nam możliwość korzystania z dodatkowych udogodnień. W przypadku mBanku może to być dostęp do programu rabatowego mRabaty a w przypadku Idea banku szereg produktów finansowych dla osób prowadzących działalność gospodarczą od kredytów, przez lokaty po księgowość i faktoring.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *