Pożyczka prywatna z niskim procentem

Oto jak wygląda moja sytuacja – potrzebuję pożyczki ale z banku nie mogę wziąć kredytu bo jeden już spłacam a drugiego nie dostanę bo dochody mam za niskie by wziąć kolejny w banku. Pożyczki pozabankowej nie chce zaciągać ponieważ nie będę płacić jakiegoś kosmicznie dużego oprocentowania. Szukam więc pożyczki prywatnej na w miarę rozsądnym oprocentowaniu w wysokości ok. 8000 zł.

W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z popularnych w internecie portali społecznościowych umożliwiających pożyczenie pieniędzy od osób prywatnych tzw. inwestorów.

Działa to na takiej zasadzie że rejestrujemy się na takim serwisie, wpłacamy opłatę weryfikacyjną na podobnych zasadach jak w firmie chwilówkowej a następnie przesyłamy skan dowodu. W kolejnym kroku musimy przygotować opis w kórym wpisujemy jaką kwotę potrzebujemy, w jakim okresie spłacimy pożyczoną kwotę i jakie oprocentowanie pożyczki nas interesuje. Po wypełnieniu wszystkich tych danych rozpoczyna się aukcja w ramach której prywatne osoby udzielają nam pożyczki.

Jednym z popularnych serwisów który działa na takich zasadach jest Kokos który daje możliwość pożyczenia nawet do 25 000 zł oraz maksymalnym okresem spłaty do 36 miesięcy. Sami wskazujemy jakim oprocentowaniem pożyczki jesteśmy zainteresowani i jakie koszty związane z zaciągnięciem pożyczki jesteśmy w stanie ponieść. Kilku inwestorów / osób prywatnych wspólnie będzie nam udzielać pożyczki dzięki czemu potrzebną nam kwotę uzyskamy z kilku źródeł dzięki czemu mamy większe szanse na uzyskanie potrzebnej nam gotówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *