Pożyczka 7000 zł – najbardziej opłacalna

Nie będę wspominał o moich problemach z bankami, jedynie tyle że nie mogę uzyskać w żadnym banku potrzebnej mi pożyczki w wysokości 7000 zł, być może ze względu na niską zdolność kredytową, BIK jednak jest ok. Zarabiam najniższą krajową ok. 1200 zł netto ale za to mam stałe pewne wynagrodzenie z którego mogę tą pożyczkę spłacać. Szukam najlepszego i najtańszego rozwiązania pożyczenia 7000 zł na okres 24 miesięcy. Prosiłbym o podanie orientacyjnych kosztów takiej pożyczki.

TF BANK

Pierwszą z instytucji w której sprawdzilibyśmy możliwość uzyskania pożyczki poza krajowymi bankami byłby TF BANK, tyle że tutaj również nie mamy pewności że potrzebną gotówkę otrzymamy. Jednak jako że wniosek możemy złożyć przez internet a decycję również otrzymamy bez wychodzenia z domu to warto byłoby spróbować. Koszt pożyczenia 7000 zł w TF Bank na okres 24 miesięcy to ok 3 300 zł czyli łącznie do spłaty ok. 10 300 zł (rata miesięczna ok. 427 zł). Podajemy jednak orientacyjny koszt który został podany w kalkukacjach na stronach wybranych instytucji więc ten może się ostatecznie nieco różnić.

PROVIDENT

Kolejną z firm która udzieli nam takiej pożyczki jest Provident czyli firma specjalizująca sie w sytuacjach kiedy bank odmawia nam udzielenia kredytu. W ich przypadku łączny koszt pożyczki to ok. 3600 zł czyli łącznie do spłaty ok. 10 600 zł a więc nie wiele więcej jak w prezentowanej wcześniej ofercie TF Banku. Należy jednak wspomnieć że taka kalkulacja została dokonana na okresie spłaty 90 tygodni (ponad 1,5 roku) ponieważ Provident nie posiada już dłuższego okresu spłaty. Jest to też kalkulacja na podstawie opcji Przelew, ponieważ koszt uzyskania pożyczki w ramach opcji „Domowej” będzie znacznie wyższy.

PROFI CREDIT

I na sam koniec oferta Profi Credit i zdecydowanie najdroższa w spłacie oferta pożyczki spośród prezentowanych dzisiaj ofert. Profi Credit udzieli nam pożyczki 7000 zł w ramach pożyczki na zaświadczenie do której wystarczy nam dochód min. 1200 zł netto miesięcznie. Pożyczając 7000 zł łącznie będziemy mieli do spłaty dużo, dużo więcej.. więc zanim zdecydujemy się a taki krok kilka razy przeczytajmy umowę i zapoznajmy się z harmonogramem spłat przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *