Pożyczka na duże auto vana 10 000 zł

Posiadam własną działalność gospodarczą działającą w branży reklamowej ze stałymi dochodami co mogę poświadczyć. Niestety banki odmawiają udzielenia kredytu ze względu na brak historii kredytowej. Jako że auto potrzebuję na już bez czekania na długie decyzje z banków, szukam pożyczki pozabankowej za zakup vana za ok. 10 000 zł.

Jeżeli nigdy wcześniej nie braliśmy żadnego kredytu w banku ani też nie kupowaliśmy nic na raty to faktycznie możemy mieć problem z uzyskaniem kredytu bankowego. Można w takim wypadku skorzystać z pożyczki pozabankowej lecz dobrze będzie znaleźć ofertę kredytu pozabankowego pod zastaw (w tym wypadku zakupionego samochodu) dzięki czemu unikniemy bardzo dużego oprocentowania takiego kredytu, choć należy od razu zaznaczyć że pomimo tego koszt takiej pożyczki będzie wyższy niż zaciągnięcie kredytu samochodowego w banku.

Jedną z firm udzielających pożyczek pod zastaw samochodu jest Motopożyczka. Nie uzyskamy tu jednak pożyczki w wysokości 100% wartości samochodu a jedynie 50% więc pozostałą kwotę będziemy musieli pożyczyć z dodatkowego źródła lub zgromadzić taką gotówkę przed kupnem samochodu. Motopożyczka udziela pożyczek pod zastaw samochodu, a więc w większości przypadków nie będzie wymagała od nas zaświadczeń o dochodach ani też nie będzie sprawdzać naszej historii kredytowej. Oprocentowanie pożyczki wynosi 0% natomiast prowizja za udzielenie pożyczki 6% miesięcznie. Okres spłaty pożyczki może wynosić do 48 miesięcy.

Jeżeli w ramach oferty Motopożyczka nie uzyskamy pełnej potrzebnej pożyczki na zakup samochodu a nie posiadamy żadnych własnych środków to dodatkową gotówkę również bez sprawdzania historii kredytowej możemy pożyczyć w Providencie. To będzie dla nas najtańsza opcja pożyczenia dodatkowej gotówki spośród pozabankowych ofert, pod warunkiem jednak że wybierzemy opcję przelew. Okres spłaty pożyczki do 90 tygodni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *