Pożyczka 5000 zł na 2 miesiące

Potrzebuję pożyczyć 5000 zł na okres 2 miesięcy, może być nawet z wyższym oprocentowaniem ale ważne abym mógł pożyczkę szybko spłacić. W zastaw mogę zaproponować samochód marki BMW o wartości 12 000 zł, jednak z możliwością jego użytkowania. Jestem z okolic Poznania.

Jedyną znaną nam firmą która udziela pożyczek pod zastaw samochodu jest firma Motopożyczka i oferuje ona swoje usługi na terenie całej Polski. Oczywiście aby uzyskać w firmie pożyczkę musimy spełnić określone warunki, które głównie dotyczą samego pojazdu, stanowiącego zastaw pożyczonej kwoty.

Jedne z głównych warunków to wartość samochodu oraz rok produkcji. Wiadomo że nie uzyskamy pożyczki pod stary 20-letni samochód, nawet jeśli jest on warty blisko 20 tysięcy złotych. Samochód nie może być starszy niż 10-12 lat a jego wartość musi być wyższa niż kwota pożyczki. Maksymalna kwota pożyczki jaką uda nam się uzyskać to 60% wartości samochodu.

Jeszcze jeden warunek który musimy spełnić to być właścicielem samochodu i na nasze dane musi on być zarejestrowany.

W przypadku chęci pożyczenia 5000 zł, posiadając auto o wartości 12 tyś na okres 2 miesięcy możemy jak najbardziej starać się o pożyczkę w Motopożyczce pod warunkiem że samochód nie jest starszy niż z 2002 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *