Gdzie można dostać pożyczkę bez sprawdzania w BIK’u?

Podczas ostatnio spłacanego kredytu zdarzyły mi się opóźnienia w spłacie rat kredytu i teraz mam problem ponieważ informacja o opóźnieniach trafiła do BIK i praktycznie żaden bank nie chce mi dać kredytu, pomimo tego że tamten spłaciłem już pod koniec ubiegłego roku. Czy są jakieś firmy pozabankowe które udzielają pożyczek bez sprawdzania osób w Biku?

Bardzo możliwe że w takiej sytuacji banki odmawiają nam udzielenia kredytu, ponieważ w najgorszych przypadkach informacja o nie terminowych spłatach kredytu może znajdować się w BIK nawet do 5 lat od momentu pełnej spłaty kredytu. Jeśli więc nie mamy większych szans na uzyskanie kredytu drogą bankową i nie możemy ta długo czekać, możemy szukać innych opcji uzyskania potrzebnych pieniędzy.

Pierwszym naszym krokiem w tej sytuacji byłoby sprawdzenie ofert Vanquis Banku i Providenta. Pierwsza z instytucji więcej ma wspólnego z banku aniżeli z firmą pozabankową, ale łatwiej jest w niej uzyskać pożyczkę czy kartę kredytową niż w banku, tyle że oprocentowanie jest wyższe. Provident szerzej przedstawiać chyba nie trzeba – jedna z firm pozabankowych najdłużej działająca na rynku polskim i posiadająca jedną z ciekawszych ofert pożyczek.

W przypadku Vanquis mamy dwie opcje do wyboru a mianowicie pożyczka odnawialna oraz karta kredytowa. Ta druga będzie posiadała niższe oprocentowanie ale polecana jest bardziej do zakupów niż wypłaty gotówki z bankomatu. Kartą kredytową Vanquis banku możemy zapłacić za towar zakupiony czy to w sklepie czy w internecie a do tego możemy skorzystać z okresu bez odsetkowego który wynosi 56 dni. Dużym udogodnieniem w przypadku Vanquis jest możliwość wpłacania pożyczonych pieniędzy (zarówno w przypadku karty kredytowej jak i pożyczki odnawialnej) w dogodnym momencie, pod warunkiem że raz w miesiącu wpłacimy przynajmniej opłatę minimalną którą wyznaczy nam bank.

Wspomnieliśmy o Providencie ponieważ opcja przelew, a więc jedna z dwóch opcji w ramach której oferowane są pożyczki Providenta, posiada najniższy koszt wśród pożyczek pozabankowych. Do wyboru mamy też dwie opcje spłaty pożyczki – raty tygodniowe i raty miesięczne. Te pierwsze będą co prawda niższe, ale co tydzień będziemy musieli spłacać raty pożyczki. Oferta pożyczek obejmuje do 10 000 zł w przypadku rat tygodniowych i do 8000 zł w przypadku rat miesięcznych.

Treść dostarczył serwis finansowy Pożyczki bez BIK w Pozabanki.com.pl

Jedna myśl na temat “Gdzie można dostać pożyczkę bez sprawdzania w BIK’u?

  1. Obecnie chyba tylko w nielicznych firmach bo teraz niemal wszystkie chcą sprawdzać BIK klienta. Na pewno pozytywny BIK nie będzie Ci potrzebny w Rapida Money, ale tam wymagali będą poręczyciela czy jak kto woli żyranta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *