Kredyt na samochód bez sprawdzania baz

Jestem zainteresowany kredytem pozabankowym na zakup samochodu osobowego używanego bez sprawdzania baz BIK. Koszt zakupu samochodu to 25 000 zł, większą część tej kwoty już posiadam a potrzebna kwota kredytu to 12 000 zł.

W tym przypadku jedyną możliwością uzyskania pożyczki bez sprawdzania informacji na nasz temat w bazach BIK jest pożyczka pozabankowa. Pożyczenie tak wysokiej kwoty w postaci gotówkowej byłoby dla nas bardzo kosztowne, dlatego znacznie lepsze w tym wypadku będzie pożyczenie pod zastaw samochodu który zamierzamy zakupić.

Tego rodzaju kredytów pozabankowych na zakup samochodu udziela Moto Pożyczka a maksymalna kwota udzielonej pożyczki może wynosić do 50% wartości zakupionego pojazdu. Głównym zabezpieczeniem pożyczonej kwoty będzie samochód który zamierzamy zakupić, jednak będziemy mogli z niego normalnie korzystać tak samo jak kupilibyśmy samochód za gotówkę. Dopiero w przypadku jeśli nie spłacalibyśmy rat swojej pożyczki na czas wtedy musielibyśmy się liczyć z tym że firma windykacyjna będzie starała się odebrać nam zakupiony samochód.

Do uzyskania pożyczki nie są wymagane zaświadczenia o zarobkach czy zatrudnieniu a firma nie będzie sprawdzała danych na nasz temat w BIK. Pożyczki Motopożyczka udzielane są na maksymalnie 48 miesięcy czyli 4 lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *