Pożyczka 6000 zł na 6-7 miesięcy

Porobiło mi się trochę zadłużeń na chwilówkach które chciałbym w całości spłacić za jednym razem. Na kredyt gotówkowy w banku nie mogę liczyć dlatego potrzebuję pożyczki pozabankowej 6000 zł w części na spłatę chwilówek a reszta na spłatę zadłużenia na karcie kredytowej. Jeśli te zadłużenia będę miał już spłacone to bez problemu będę mógł już spłacać swoje zobowiązania w terminie a w tym i pożyczkę ponieważ posiadam stałe co miesięczne dochody w wysokości 2500 zł netto miesięcznie.

W takim wypadku mniejszym złem faktycznie będzie zaciągnięcie pożyczki długoterminowej niż przedłużanie terminu spłat chwilówek których jak się domyślamy musi być co najmniej kilka.

Według naszych informacji najsensowniejszym rozwiązaniem w takim przypadku będzie Provident ponieważ zaciągając pożyczkę z opcją przelew możemy liczyć na najlepsze warunki spośród dostępnych ofert pożyczek pozabankowych bynajmniej jeśli mówimy o kwocie pożyczki w wysokości 6000 zł i z długim okresem spłaty. Taką pożyczkę w Providencie dostaniemy jednak na minimum 60 miesięcy co daje nam ok. 13 miesięcy a wiec o polowę więcej. Ale może uda nam się wynegocjować krótszy okres spłaty jeśli przedstawimy dokumenty zaświadczające nasze dochody.

Kolejna opcja to Zaimo – tutaj bez żadnych przeszkód uzyskamy 6000 zł i na taki okres jaki sami chcemy (nie dłuższy niż 12 miesięcy). Pożyczkę będziemy mogli spłacać więc zarówno przez 6 czy 7 miesięcy. W przypadku Zaimo obędzie się również bez spotkań z pracownikami a wszystko załatwimy przez internet a również wnioskowana kwota pożyczki zostanie przelana nam na konto.

Pożyczka w wysokości 6000 zł dostępna jest również w firmie Takto Finanse na wybrany okres spłaty i jeśli wierzyć informacjom opublikowanym na stronie koszt pożyczki wcale nie będzie aż tak wysoki jak przyzwyczaiły nas niektóre firmy udzielające pożyczek pozabankowych. Decyzja o przyznaniu pożyczki podejmowana jest w ciągu godziny a jeśli ta jest pozytywna na pojawienie się gotówki na koncie możemy liczyć w ciągu najbliższej godziny od otrzymania decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *