Pożyczka 2500 zł na okres 12 miesięcy

Szukam najlepszej propozycji na pożyczkę gotówkową w wysokości 2500 zł z okresem spłaty 12 miesięcy. Posiadam stałe zatrudnienie z miesięcznymi dochodami w wysokości 2200 zł netto. Miałem przed trzema latami drobne problemy z BIK przez co banki nie chciały mi dać kredytu. Aktualnie jednak wszystkie zaległości w spłacie mam już dawno uregulowane. Proszę o najlepszą propozycję.

Najlepsza propozycja zależy głównie od tego czy informacja o ewentualnych opóźnieniach w spłatach znajduje się jeszcze BIK ponieważ jeśli ten będzie w porządku mamy szanse na kredyt gotówkowy w banku który cechuje się bardziej przystępnym oprocentowaniem od pożyczek pozabankowych. W przypadku jeśli nie spłacaliśmy naszych zobowiązań w terminie (np. rat kredytów) a opóźnienie w spłacie przekroczyło 60 dni to informacja na ten temat w BIK może znajdować się nawet przez 5 lat od momentu spłaty kredytu.

Jeśli jednak nie mieliśmy aż tak długich opóźnień to możemy spróbować zapytać o kredyt gotówkowy najlepiej w formie internetowej dzięki czemu zaoszczędzimy czas i szybciej otrzymamy decyzję kredytową. W przypadku oferty mBanku możemy zarówno złożyć wniosek o kredyt gotówkowy jak też otrzymać go bez wychodzenia z domu pod warunkiem że uda nam się przedstawić informacje o dochodach elektronicznie. A możemy to zrobić zarówno za pomocą specjalnej aplikacji już w momencie składania wniosku lub przesyłając do mBanku historię naszego konta na które otrzymujemy wynagrodzenie. Orientacyjną ratę kredytu możemy obliczyć jeszcze przed złożeniem wniosku o kredyt.

Jeśli z jakichś powodów nie otrzymamy jednak kredytu bankowego, wtedy będziemy musieli skierować swoje poszukiwania w kierunku firm pozabankowych. Osoby które spotykają się z odmowną decyzją o przyznaniu kredytu bankowego często kierują swoje kroki do firmy Provident. Możemy u nich otrzymać pożyczkę w wysokości 2500 zł jednak nie z ratami miesięcznymi jak w przypadku banków a zamiast tego na 45 lub 60 tygodni i ratę pożyczki spłacamy w cyklu tygodniowym lub też spłacając kilka rat z góry, jeśli nie chcemy co tydzień pamiętać o wpłacie rat na konto Providenta. W przypadku pożyczek Providenta polecamy opcję przelew jako że jest tańsza w spłacie od opcji domowej.

Pożyczkę 2500 zł na podobny jak w bankach okres 12 miesięcy otrzymamy za to w firmie Zaimo która jeszcze nie dawno była nam znana pod marką Kredito24 raty. Tu jednak koszt pożyczki może się okazać nieco wyższy niż w przypadku opcji przelewowej Providenta. Możemy za to jednak liczyć na szybką wpłatę potrzebnej gotówki na nasze konto bankowe nawet w przeciągu godziny czy kilku godzin od złożenia wniosku o pożyczkę i wpłaty drobnej opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 grosza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *