Pożyczę 1200 zł na 4 raty

Szukam pożyczki pozabankowej 1200 zł którą mogłabym spłacić na raty w ciągu 4 miesięcy. Interesuje mnie najtańsza możliwa opcja, oczywiście zdaję sobie sprawy że najtaniej dostanę taką pożyczkę w banku ale żaden bank nie chcę mi dać pożyczki na tak krótki okres czasu. Chce pożyczyć taką kwotę i szybką ją spłacić ponieważ później wyjeżdżam z kraju.

W przypadku tak nie dużej kwoty bez większych przeszkód powinniśmy otrzymać pożyczkę ze spłatą 4 miesięczną. Postaramy się sprawdzić gdzie pożyczenie 1200 zł na okres 4 m-cy wyjdzie nas najtaniej biorąc pod uwagę wyłącznie firmy pozabankowe.

MBANK

Zanim jednak przejdziemy do firm pozabankowych nie mogliśmy wspomnieć o tym że kredyt na tak krótki okres czasu (nawet na 3 miesiące) powinniśmy uzyskać w mBanku. Jeśli mamy odpowiedni miesięcznych dochód to bank bez problemu powinien nam takiego kredytu udzielić a do tego jeszcze bez wychodzenia z domu jako że formalności z nim związane załatwimy przez internet.

ZAIMO / KREDITO24 RATY

A zaczynamy od oferty Kredito24 raty a właściwie aktualnie już Zaimo ponieważ od kilku dni właśnie pod taką marką udzielane s pożyczki pozabankowe z dłuższym okresem spłaty od firmy Kredito24. Mniejsza z nazwą, ważne aby udało się uzyskać potrzebną nam gotówkę a przy tym nie była ona masakrycznie droga w spłacie. Niestety aktualnie firma nie udostępnia już kalkulatora za pomocą którego możemy sobie obliczyć wysokość rat, jednak jak się domyślamy nie wiele zmieniło się od czasu kiedy taki był jeszcze dostępny. W każdym bądź razie oferta firmy powinna być najbardziej przystępna spośród dostępnych ofert pozabankowych.

TAKTO FINANSE

Równie przystępną ofertę jak na firmą pozabankową posiada firma Takto Finanse tyle że tu znacznie bardziej opłaca się pożyczać większe kwoty pożyczek. W przypadku mniejszych kwot z krótkim okresem spłaty już tak tanio nie będzie. Za pomocą dostępnego kalkulatora nie była dostępna ani kwota 1200 zł ani też planowana ilość rat co nie oznacza oczywiście że firma nie udzieli nam takiej pożyczki. Wystarczy w tym wypadku wypełnienie formularza kredytowego z ręcznym podaniem oczekiwanej kwoty pożyczki.

ASA KREDYT

I kolejna firma która pożyczy nam 1200 zł na wybrany okres spłaty a więc również na 4 miesiące. Warto odnotować fakt iż Asa Kredyt odświeżył w ostatnim czasie swoją stronę wprowadzając przy okazji przybliżone koszty uzyskania u nich pożyczki. W przypadku naszej pożyczki 1200 zł na 4 raty całkowita kwota do spłaty wyniesie ok. 1680 zł a więc średnia kwota raty miesięcznej wyniesie nas 420 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *