Pożyczka odnawialna poza bankiem

Potrzebuję 5000 zł pożyczki najlepiej w postaci pożyczki odnawialnej na okres 12 lub jeszcze lepiej na 24 miesiące. Zależy mi na pożyczce odnawialnej ponieważ w pierwszym okresie chciałbym spłacać tylko minimalną wymaganą kwotę a w późniejszym czasie będę mógł już spłacać wyższe kwoty. Oferty bankowe niestety odpadają więc szukam czegoś poza tym ofertami.

Jedyną pożyczką odnawialną o jakiej słyszeliśmy spoza bankowych instytucji jest oferta Vanquis Banku który do tej pory był znany głównie z oferty karty kredytowej. Od kilku tygodni w ofercie firmy dostępna jest pożyczka odnawialna na wybrany okres.

W przypadku nowych klientów maksymalna kwota pożyczki jaką możemy uzyskać to od 1100 zł do 5000 zł. Okres spłaty pożyczki możemy wybrać sami i może to być 1 rok lub 2 lata w przypadku limitu początkowego. Co miesiąc otrzymamy dokładną informację na temat minimalnej spłaty jaką powinniśmy w danym miesiącu spłacić. Możemy oczywiście wpłacać kwotę wyższą niż podaną dzięki czemu szybciej spłacimy posiadany limit a przez to i miesięczne odsetki będą niższe. Podwyższenie limitu możliwe jest po 4 miesiącach od podpisania umowy pod warunkiem terminowych spłat kwoty minimalnej.

Jeśli po drodze będziemy mieć jakieś finansowe kłopoty i nie będziemy w stanie spłacić na czas stosownej kwoty możemy skorzystać z opcji odroczenia płatności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *