Kredyt przez internet na 3 miesiące

W jakim banku mogłabym uzyskać kredyt gotówkowy całkowicie przez internet i co ważne na niedługi okres najlepiej 3 miesięcy tak żeby go szybko spłacić? Chodzi mi o nie dużą kwotę 800 zł ale ważne by w gotówce, żadna karta kredytowa ani podobne które zwiążą mnie z bankiem na dłużej nie interesują mnie. Mogę nawet przesłać przez internet skan dowodu czy historię konta jeśli będzie taka potrzeba.

Jeśli zależy nam na kredycie gotówkowym wyłącznie bankowym to tutaj nie będziemy mieli za dużego pola wyboru ponieważ tak małą kwotę kredytu oraz bardzo krótki okres spłaty uzyskamy jedynie w mBanku. Z załatwieniem formalności wyłącznie przez internet również nie powinniśmy mieć większych problemów jako że aktualnie bank znacznie usprawnił internetowe przyznawanie kredytów.

Jeśli mamy konto w mBanku albo w jednym z banków które obsłuje ich autorska aplikacja Importer to nasza zdolność kredytowa będzie mogła zostać zbadana całkowicie automatycznie. Koszt uzyskania pożyczki minimalny wieć jeśli zależy nam tak małej kwocie i krókim terminie spłaty to mBank będzie idealnym rozwiązaniem.

W przypadku jednak gdyby w grę wchodziła opcja jeszcze szybszej spłaty np. w ciągu 30 dni to jeszcze lepszym rozwiązaniem będzie pożyczenie takiej kwoty w firmie chwilówkowej. Będziemy mogli w tym przypadku wykorzystać ofertę firmy która oferuje w ramach promocji pierwszą pożyczkę bez opłat za 0 zł dzięki czemu koszt uzyskania będzie jeszcze niższy.

W chwili pisania tego artykułu opcję pożyczenia 800 zł dla nowych klientów bez opłat i prowizji miały u siebie firmy Vivus i Netcredit. A nawet jeśli nie zdołalibyśmy spłacić na czas pożyczonej kwoty możemy przedłużyć termin spłaty o kolejne 30 dni, tyle że to już za dodatkową opłatą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *