Kredyt dla 21-latka bez historii w BIK

Mam 21 lat i posiadam stałe zatrudnienie z dochodami 1600 zł netto miesięcznie. Chciałbym uzyskać kredyt na 12 000 zł jednak jest problem z jego uzyskaniem. W bankach w których składałem do tej pory wnioski zostały one odrzucone z powodu braku historii kredytowej. Poszukuję więc banku który udziela kredytów dla młodych osób bez opinii w BIK, czy jest jakaś szansa na udzielenie takiego kredytu przez bank a jeśli nie to cy jakieś firmy pozabankowe udzielają takich pożyczek ale na w miarę przyzwoitych warunkach?

Firmy pozabankowe w tym przypadku byśmy odradzili ponieważ jeśli posiadamy stały dochód a do tego mamy czysty BIK to nie warto sięgać po tego rodzaju pożyczki ze względu na duże oprocentowanie takich pożyczek a żadna firma pozabankowa nie udzieli nam kredytu na „promocyjnych” warunkach. Lepszym sposobem w tym wypadku będzie opisanie swojej sytuacji na jednym z serwisów pożyczkowych a jeszcze przed tym możemy zapytać o pożyczkę w…

KASA STEFCZYKA

Nie bez powodu wspominamy tutaj o Kasach Stefczyka ponieważ posiadają oni w swojej ofercie specjalny produkt skierowany właśnie do osób młodych które nie posiadają jeszcze historii kredytowej. W ramach oferty możemy uzyskać od 4000 zł do 10 000 zł więc jest duża szansa że tutaj uda nam się uzyskać potrzebną nam pożyczkę. Okres jej spłaty może wynosić od 4 do 36 miesięcy. Wniosek o pożyczkę możemy złożyć przez internet co zaoszczędzi nam czasu i szybciej otrzymamy decyzję o przyznaniu pożyczki.

KOKOS

I wspomniana oferta serwisu społecznościowego na łamach którego udzielane są pożyczki przez prywatne osoby. W pierwszym kroku wybieramy kwotę pożyczki jaką jesteśmy zainteresowani oraz okres jej spłaty i wysokość oprocentowania. Do dopięcia formalności będzie potrzebny skan naszego dowodu osobistego oraz opłata weryfikacyjna 1 zł. Gdy wszystko będziemy mieli już dopięte przygotowujemy informacje na temat pożyczki oraz sytuacji w której się znajdujemy czyli możemy dokładnie opisać dlaczego nie możemy dostać kredytu w banku z powodu czystego BIK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *