Pożyczka 2000 zł bez BIK

Chciałbym pożyczyć 2000 zł na nie długi czas (maksymalnie do 6 miesięcy), w bankach temat mam spalony ponieważ jestem w BIK dlatego interesują mnie tylko firmy które nie sprawdzają BIK lub pożyczki prywatne wyłącznie na normalnych warunkach. Gdzie znajdę taką pożyczkę?

Większość firm które udziela pożyczek pozabankowych nie sprawdza danych w BIK, co jednak nie oznacza że nie mają swoich sposobów na sprawdzenie naszej zdolności i historii kredytowej np. w bazach dłużników takich jak np. Krajowy Rejestr Długów.

Naszym zdaniem najlepszą opcją w takim przypadku będzie pożyczka Providenta zaciągnięta na okres 30 tygodni a więc nie wiele więcej niż wspomniane 6 miesięcy. Pożyczkę w wysokości 2000 zł mamy możliwość uzyskania już przy pierwszej zaciąganej pożyczce w tej firmie. Jeżeli skorzystamy z opcji pożyczki przelewowej to powinniśmy otrzymać całkiem przyzwoite warunki spłaty pożyczki a pożyczka zaciągnięta na najkrótszy możliwy okres (30 tygodni) nie powinna zrujnować naszego budżetu.

Druga opcja to Profi Credit – w niej również uzyskamy 2000 zł bez sprawdzania BIK i z okresem spłaty 6 miesięcy (jest to najkrótszy możliwy okres spłaty). Pożyczka jest udzielana osobom już od 18 roku życia zatrudnionym lub na emeryturze/rencie które posiadają dochód przynajmniej 700/800 zł na rękę. Koszt pożyczki może być nieco większy niż w przypadku wspomnianej wyżej pożyczki Providenta w opcji przelewowej.

Jeszcze jedna oferta która spełni powyższe wymagania to kredyt pozabankowy w Asa Kredyt. Pożyczkę w wysokości 2000 zł możemy wziąć na okres jaki chcemy, może to być więc 6 miesięcy jak też krótszy lub dłuższy okres spłaty. W raty pożyczki zostanie wliczony koszt opłaty przygotowawczej pożyczki (ok. 400 zł), oprocentowanie pożyczki wynosi za to 9%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *