Pożyczka 8000 zł pozabankowo

Potrzebuję pożyczki w wysokości 8000 zł jednak wszystkie banki w których szukałem odmówiły mi udzielenia takiej pożyczki. Szukałem również w firmach pozabankowych Profi Credi, Provident czy Takto Finanse ale też nie chcą mi udzielić tak wysokiej kwoty.

Troszkę mało informacji otrzymaliśmy, nie ma nic na temat powodu dla którego banki odmawiają udzielenia pożyczki w takiej wysokości – zbyt niski dochód czy problemy z BIK? Domyślamy się że może chodzić o to pierwsze i dlatego firmy pozabankowe też nie chcą udzielić pożyczki na tak wysoką kwotę. Jeśli posiadamy własny samochód możemy spróbować opcji pożyczki pod zastaw samochodu lub napisać na jednym z portali społecznościowych udzielających pożyczek.

MOTOPOŻYCZKA

Firma udziela pożyczek pod zastaw samochodu a więc aby taką pożyczkę uzyskać musimy posiadać własny samochód. W przypadku pożyczki 8000 zł szacowana wartość pojazdu nie powinna być jednak mniejsza niż 16 000 zł ponieważ udzielana pożyczka może wynosić do 50% wartości pojazdu. Oferta dostępna jest dla osób od 25 lat, nie wymaga przy tym zaświadczeń o dochodach oraz nie jest sprawdzana nasza historia w BIK.

KOKOS

Drugą opcją w ramach której mamy szanse uzyskania pożyczki w momencie kiedy większość banków i firm pozabankowych odmawia nam udzielenia pożyczki, jest serwis społecznościowy udzielający pożyczek przez prywatnych inwestorów. Pożyczki są udzielane przez osoby zarejestrowane w serwisie które po przeczytaniu naszej „aukcji” decydują się na udzielenie nam pożyczki. Dzięki temu że inwestorów może być kilku czy kilkunastu mamy większe szanse na uzyskanie pożyczki. W opisie aukcji będziemy musieli zamieścić dokładną informację na temat aktualnej sytuacji finansowej, celu na który potrzebna jest nam pożyczka itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *