Wykonanie przelewu z karty kredytowej bez prowizji

Szukam dla siebie odpowiedniej karty kredytowej, głównie do płatności internetowych. Czy takie karty kredytowe umożliwiają również wykonanie przelewu w postaci bezgotówkowej, tak aby nie płacić prowizji od każdorazowego przelewu?

Do tej pory choć niektóre z kart kredytowych oferowały takie udogodnienie to dokonując przelewu z konta karty kredytowej na inne konto, każdorazowo była pobiera opłata w postaci prowizji w wysokości 4-5%. Obecnie ta sytuacja ulega powoli zmianie i na rynku pojawiają się karty kredytowe które dają możliwość wykonywania przelewów z rachunku karty kredytowej i traktowane są one jako transakcja bezgotówkowa.

Jedną z takich propozycji posiada w swojej ofercie T-Mobile usługi bankowe a więc stosunkowa świeża oferta na rynku usług bankowych która wcześniej była znana pod marką Alior Sync. Oferowana karta to karta MasterCard z limitem ustalanym indywidualnie i uzależnionym od oceny zdolności kredytowej klienta – przyznany limit może wynosić nawet do 40 000 zł.

Jedną z udogodnień jaką oferuje karta T-Mobile jest wykonywanie przelewów z karty kredytowej i najważniejsze nie jest za to pobierana wysoka prowizja. Jako że traktowane są one jako transakcje bezgotówkowe obowiązuje je również aż 58-dniowy okres bez odsetkowy co oznacza że mamy 58 dni na spłatę tego co wcześniej pożyczyliśmy z karty, bez płacenia odsetek. A jeśli nawet nie spłacimy wszystkiego w tym terminie to wystarczy że będziemy wpłacać minimalną kwotę miesięczną wyznaczoną przez bank.

Kartę kredytową T-Mobile Usługi Bankowe możemy uzyskać bezpłatnie a roczna opłata za kartę uzależniona jest od wysokości wykonanych transakcji. Jeśli wyniosą one 15 000 zł w ciągu roku prowadzenie będziemy mieli bezpłatne, jeśli min. 7 500 zł w ciągu roku to opłata roczna wyniesie 35 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *