Pożyczki pozabankowe na 3 miesiące

Chciałbym pożyczyć 3000 zł na 5-6 miesięcy i z powody odrzuconych wniosków o kredyt w bankach tylko pozabankowe pożyczki wchodzą w grę. Gdzie najtaniej mógłbym uzyskać tego rodzaju pożyczkę poza bankiem?

Tego rodzaju pożyczkę, w takiej wysokości znajdziemy w zasadzie w kilku firmach a mianowicie: Provident, Takto Finanse, Zaimo, Incredit czy Zaplo. Każda z tych firm posiada jednak inne koszty pożyczek więc zanim zdecydujemy się na skorzystanie z konkretnej oferty, warto najpierw zapoznać się z warunkami spłaty oraz jak wysokie będą koszty takiej pożyczki.

Spośród wymienionych firm najtaniej wyjdzie nam pożyczenie takiej gotówki w Providencie w opcji Przelew. W przypadku pożyczki w wysokości 3000 zł, minimalny okres spłaty jaki możemy wybrać to 6 miesięcy. Dzięki wprowadzonej w tym roku spłaty miesięcznej w Providencie, firma dała nam możliwość spłacania pożyczki w ratach miesięcznych (a nie tylko w opcji z ratami tygodniowymi jak było to do tej pory).

W przypadku Takto Finanse możemy sobie dowolnie dobrać okres spłaty – najkrótszy okres to 3 miesiące, ale rownież dobrze możemy wybrać spłatę 6 lub 9 miesięczną. Koszty pożyczki będą delikatnie wyższe niż w przelewowej opcji Providenta, ale za to możemy mieć potrzebną pożyczkę znacznie szybciej, nawet w ciągu 2 godzin od momentu złożenia wniosku.

Jeśli chodzi o pozostałe oferty o których wspomnieliśmy a więc Zaimo, Incredit czy Zaplo to każda z nich umożliwia spłacenie pożyczki w ciągu 3,4 czy 6 miesięcy jednak koszty pożyczki mogą być nieco wyższe niż przedstawione wyżej propozycje Providenta czy Takto Finanse.

Cechują się one za to szybką weryfikacją i szybką decyzją o przyznaniu pożyczki i pod tym względem są to oferty zbliżone do popularnych chwilówek. Wszystko formalności załatwimy w ich przypadku całkowicie przez internet i bez przesyłania zaświadczeń o dochodach czy zarobkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *