Odmowna decyzja w Hapi Pożyczki – czy dostanę w Providencie?

Składałem wczoraj wniosek w ramach nowej oferty Hapi Pożyczki, ale niestety decyzja o przyznaniu pożyczki była odmowna. Wiem że Hapi to w zasadzie ta sama firma co Provident dlatego mam pytanie – czy jeśli dostałem u nich odmowną decyzję to w Providencie dostanę pożyczkę?

Wczorajszy dzień był w zasadzie pierwszym dniem w którym oferta Hapi Pożyczek ruszyła na dobre i jak mieliśmy okazję się dowiedzieć z różnych blogów i for internetowych, bardzo duża część wniosków została odrzucona.

Być może jest to wina systemu który weryfikuje dane lub też poprzeczka automatycznej weryfikacji w bazach została ustawiona zbyt wysoko. Trzeba bowiem wiedzieć że właściciel Hapi Pożyczki zweryfikuje nasze dane w każdej możliwej bazie począwszy od BIK przez rejestry dłużników po wewnętrzny zbiór danych firmy Provident.

Czy dostaniemy pożyczkę w Providencie jeśli w Hapi Pożyczki nie otrzymaliśmy? Na pewno szanse są na to większe ponieważ w przypadku Providenta cały proces weryfikacyjny będzie przeprowadzony przez pracowników Providenta a nie przez automat. Wszystkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki potrwają zatem dłużej, ale bardziej zwiększą się szanse jej uzyskania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *