Pożyczki 1000 zł na sam dowód

Szukam pożyczki którą mógłbym otrzymać na sam dowód, bez żadnego przedstawiania zaświadczeń. Posiadam stały miesięczny dochód, ale nie będę dla tak małej kwoty specjalnie wyciągał od pracodawcy takiego zaświadczenia. Szukam pożyczki w wysokości 1000 zł którą mógłbym spłacić nawet w ciągu 3-4 miesięcy ale na w miarę rozsądnych kosztach. Głównie interesują mnie oferty bankowe, ale rozważę również oferty bankowe, pod warunkiem że koszt nie będzie zbyt duży.

Jeśli posiadamy stały dochód i możemy to jakoś potwierdzić wysyłając choćby elektroniczny wyciąg z konta to bez problemu taki kredyt powinniśmy uzyskać drogą internetową w kilku krajowych bankach.

Jak uzyskać potwierdzenie dochodów które będzie akceptowane przez bank? Poprzez zalogowanie się na nasze konto bankowego na które co miesiąc otrzymujemy wynagrodzenie. Jeśli mamy do niego zdalny dostęp (czyli przez internet) to po zalogowaniu się do konta powinniśmy mieć możliwość pobrania historii konta z określonego okresu. Banki najczęściej wymagają przesłania historii konta z ostatnich 3 miesięcy, ale niektóre z nich mogą poprosić o 6 ostatnich miesięcy. Taki dokument pobierzemy w elektronicznej wersji PDF, dzięki czemu będziemy mogli go wysłać pocztą elektroniczną do banku w którym złożyliśmy wniosek o kredyt. Będzie to w zasadzie jedyna rzecz poza danymi z naszego dowodu osobistego, która będzie potrzebna do uzyskania małego kredytu.

W jakich bankach uzyskamy kredyt w ten sposób? W mBanku nawet nie będziemy musieli sami pobierać takiego dokumentu, ponieważ bank posiada własną aplikację która za naszą zgodą sami sprawdzi naszą historię konta a następnie oceni czy posiadamy odpowiednią zdolność kredytową. Do uzyskania kredytu w wysokości 1000 zł wystarczy w zupełności najniższa krajowa, nawet jeżeli staramy się o kredyt z krótkim okresem spłaty.

Drugim z popularnych banków który udziela kredytów przez internet i nie wymaga przesyłania dokumentów jest iGotówka, działająca pod skrzydłami banku BNP Paribas. W przypadku tego banku minimalny okres spłaty pożyczki wynosi 6 miesięcy. Historię konta możemy przesłać do banku elektronicznie lub wysyłając ją wydrukowaną drogą kurierską.

Poza bankami pożyczkę na dowód uzyskamy oczywiście również w firmach pozabankowych w których jak wiemy formalności zazwyczaj są mniejsze ale za to koszty większe. Jeśli nie uda nam się takiej kwoty uzyskać w bankach to jeszcze jedną propozycją która wydaje się do zaakceptowania może być pożyczka odnawialna w Vanquis Banku lub pożyczka 3-miesięczna w Providencie w opcji Przelew. W przypadku Vanquis sami możemy ustalić w jak krótkim terminie będziemy chcieli spłacić pożyczoną kwotę. Równie dobrze będzie to mogły być 3 miesiące, 6 czy nawet 12 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *