Pożyczki pozabankowe 15 000 zł – gdzie dostać?

W jakich firmach istnieje możliwość uzyskania pożyczki w wysokości 15 tyś zł i z jakim okresem spłaty. Interesują mnie wyłącznie pożyczki pozabankowe, ponieważ z powodu nie najlepszej historii kredytowej nie mam najmniejszych szans na uzyskanie kredytu w banku. Bardzo proszę o propozycje pożyczek, jednak bez konieczności wpłacania wysokich przedpłat.

Zaciąganie pożyczek pozabankowych w tak wysokich kwotach jak 10 czy 15 tysięcy złotych wiąże się z dużymi kosztami, szczególnie jeżeli decydujemy się na pożyczkę gotówkową a nie pożyczkę udzielaną pod zastaw nieruchomości czy pojazdów. Niektóre z firm udzielających pożyczek pozabankowych nie dość że mają bardzo wysokie koszty tego rodzaju pożyczek, to jeszcze wymagają od pożyczkobiorców wpłacania zaliczek lub przedpłat jeszcze przed uzyskaniem pożyczki. Tego rodzaju pożyczek powinniśmy jednak unikać ponieważ jak pokazuje historia wiele osób po wpłaceniu takich przedpłat nie uzyskało wcale pożyczek o których wnioskowali.

Spośród sprawdzonych firm które udzielają pożyczek w wysokości 15 tyś zł należy wspomnieć o Profi Credit (okres spłaty do 36 miesięcy), SMS Kredyt (do 24 miesięcy) czy MotoPożyczka (pożyczka pod zastaw udzielana nawet do 72 miesięcy).

W przypadku oferty firm SMS Kredyt oraz Profi Credit mamy do czynienia z propozycjami pożyczek gotówkowych a więc koszt tych pożyczek jest dosyć wysoki, w przypadku dłuższych okresów spłaty często przekraczający dwu krotność pożyczonych pieniędzy. Oferta Moto Pożyczki to typowy przykład pożyczki pod zastaw, w tym konkretnym przypadku pod zastaw samochodu. Koszty pożyczki również do małych nie należą, chyba że mamy możliwość szybkiego spłacenia pożyczonej gotówki w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Szukając pożyczki na 10 czy 15 tysięcy złotych nie szukajmy taniej lub przystępnej oferty wśród firm udzielających pożyczek pozabankowych ponieważ takiej po prostu nie znajdziemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *