Gdzie najłatwiej dostanę pożyczkę?

Jako że nie mam najmniejszych szans na uzyskanie kredytu w banku, myślę o uzyskanie pożyczki drogą pozabankową. Kwota która jest mi potrzebna to 5000 zł i taką pożyczkę mógłbym spłacić w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Najważniejsze aktualnie jest dla mnie sprawne i szybkie uzyskanie pożyczki, dlatego poproszę o polecenie pożyczek które można uzyskać najłatwiej bez większych formalności a tym bardziej bez żyrantów i dużych przedpłat.

Jeśli mając na myśli łatwe uzyskanie pożyczki mamy na myśli zarówno minimum formalności jak również szybkie uzyskanie potrzebnej gotówki to niestety musimy zdawać sobie sprawę z tego że koszt takiej pożyczki będzie nieco wyższy od pożyczek oferowanych przez takie firmy jak choćby Provident (mając tu na myśli opcję Przelew), gdzie czas oczekiwania najczęściej wykracza poza 12 godzin.

Na szczęście w dobie popularności pożyczek pozabankowych mamy dziś spory wybór ofert dostępnych całkowicie internetowo, które na koncie możemy mieć nawet w przeciągu kilkunastu do kilkudziesięciu minut od momentu złożenia wniosku. Takie uzyskanie pożyczki wiąże się również z minimalnymi wymaganiami ze strony pożyczkodawcy. W większości przypadków do uzyskania tego typu pożyczki wystarczy nam dowód osobisty, konto bankowe z którego będziemy musieli przelać opłatę weryfikacyjną a następnie na konto to trafi wnioskowana przez nas kwota pożyczki oraz telefon komórkowy.

Jeśli mielibyśmy wskazać przykłady firm w którym uzyskamy tego rodzaju łatwe pożyczki to będą to takie nazwy jak Incredit, Zaimo czy Zaplo. Za wszystkimi tymi firmami stoją firmy udzielające na co dzień chwilówek a więc formalności wyglądają bardzo podobnie jak przy udzielaniu pożyczek krótkoterminowych.

Jeśli szukamy pożyczki w wysokości 5000 zł to zarówno z Zaimo jak i Zaplo kwotę taką uzyskamy bez żadnych przeszkód, w Incredit taki zastrzyk gotówki dostępny jest przy kolejnych pożyczkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *