Pożyczka 500 zł na dłużej

Mam potrzebę pożyczenia 500 zł ale nie na takich warunkach jak chwilówka ponieważ nie będę w stanie spłacić całej kwoty w ciągu 30 czy 60 dni. Bardziej interesowałaby mnie spłata pożyczki w ciągu 6 miesięcy, ponieważ wtedy mam pewność że będę mógł spłacać terminowo raty pożyczki. Czy gdzieś uzyskam taką małą pożyczkę z dłuższym okresem spłaty?

Jeśli mamy możliwość uzyskania kredyt drogą bankową a więc nie jesteśmy osobą zalegającą ze spłatą innych zobowiązań a nasze dane nie trafiły do rejestrów takich instytucji jak BIK, BIG czy KRD to tak małą pożyczkę powinniśmy uzyskać np. w mBanku. Dodatkowym atutem będzie w tym wypadku również możliwość szybkiego uzyskania gotówki całkowicie internetowo. Warunkiem w tym wypadku jest posiadanie konta bankowego na które otrzymujemy wynagrodzenie a do którego dostęp mamy również przez internet. Pozwoli to na sprawdzenie wysokości dochodów całkowicie online, bez potrzeby wysyłania dokumentów potwierdzających nasze zarobki.

Jeśli nasza obecna sytuacja nie pozwala na zaciągnięcie pożyczki drogą bankową, możemy skorzystać z szerokiej oferty pożyczek pozabankowych, tyle że musimy w tym wypadku pamiętać o tym by omijać z daleka nie korzystne dla nas oferty których nie brakuje zarówno w internecie jak i poza nim.

Pożyczkę w wysokości 500 zł znajdziemy w ofercie Providenta i będzie to dosyć korzystna oferta na tle innych podobnych propozycji, pod warunkiem że skorzystamy z oferty Przelew która jest jedną z dwóch dostępnych opcji. Forma spłaty pożyczki różni się jednak od tradycyjnych miesięcznych rat tym że w Providencie spotkamy raty tygodniowe, w ramach których spłatę pożyczki dokonujemy raz w tygodniu. Decydując się na pożyczkę 500 zł, najkrótszy możliwy okres spłaty wynosić może 30 miesięcy co daje nam około 7-miesięczny okres spłaty.

Provident naszym zdaniem będzie najkorzystniejszym pozabankowym rozwiązaniem, jednak nie jedynym ponieważ podobne oferty pożyczek 500 zł z dłuższym okresem spłaty znajdziemy również w ofertach firm Zaimo czy Incredit.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *