Pożyczka 6000 zł na 2 raty

Interesowałoby mnie uzyskanie pozabankowo pożyczki w wysokości 6000 zł ale z możliwością szybkiej spłaty w ciągu 2 miesięcy. Czy są jakieś firmy które udzielają takich pożyczek z taką spłatą? Mógłbym spłacić pożyczkę w dwóch równych ratach.

Jedyną firmą którą znamy a która udziela takich pożyczek a więc z możliwością spłaty pożyczki w ciągu 2 miesięcznych rat jest firma Zaimo. Problem jednak w tym że raczej mało kto uzyska tak wysoką kwotę przy pierwszej zaciąganej pożyczce. Tak wysokie pożyczki udzielane są głównie sprawdzonym klientom, do których firma ma pewność że spłacą one swoje zobowiązania w terminie. Decyzję o przyznaniu nam pożyczki otrzymamy dosyć szybko zatem nic nie stoi na przeszkodzie by złożyć wniosek o pożyczkę w Zaimo.

Alternatywną metodą uzyskania takiej pożyczki jest karta kredytowa. Z jej pomocą również możemy wypłacić gotówkę w bankomacie, choć będzie to dla nas nieco bardziej kosztowna operacja ze względu na wyższe oprocentowanie dla transakcji gotówkowych. Zadłużenie na karcie możemy spłacać przez dłuższy okres a możemy też zrobić to w ciągu 2 miesięcy. Należy wspomnieć że w przypadku transakcji gotówkowych a więc wypłat z bankomatu nie obowiązuje okres bez odsetkowy.

Na podobnych zasadach jak karta kredytowa działa pożyczka odnawialna więc tą opcją również powinniśmy się zainteresować. Spłata takiej pożyczki odbywa się identycznie jak w przypadku karty kredytowej a więc możemy spłacać miesięcznie minimalną kwotę określoną przez bank a możemy też spłacić też całość zadłużenia w ciągu 2 miesięcy.

Jeżeli nie możemy uzyskać karty kredytowej czy pożyczki odnawialnej w banku możemy skorzystać z propozycji Vanquis bank, którego oferta obejmuje również osoby mające problem z uzyskaniem kredytu w banku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *