Pożyczki 10 000 zł – gdzie poza bankiem?

Mam potrzebę pożyczenia pożyczki pozabankowej w wysokości 10 000 zł. Czy są jakieś firmy poza Providentem które udzielają pożyczek w takiej wysokości? Zależy mi tylko na sprawdzonych ofertach i bez wpłacania przedpłat. Aktualnie mam 24 lata, z powodu kilku nie spłaconych rat kredytu trafiłem do BIK w związku z czym nie mam obecnie możliwości zaciągnięcia kredytu w banku. Posiadam jednak dobry dochód (praca na etacie i dodatkowa działalność) który umożliwi mi spłacić pożyczkę w ciągu maksymalnie 12 miesięcy.

Oczywiście poza Providentem znajdziemy jeszcze inne firmy które udzielą nam takiej pożyczki drogą pozabankową. Z drugiej jednak strony musimy przyznać że to właśnie oferta Providenta będzie najkorzystniejsza, jeśli mielibyśmy wybierać spośród dostojnych ofert pozabankowych (mowa o opcji Przelew).

Jeśli jednak z jakichś powodów nie możemy również w Providencie uzyskać tego rodzaju pożyczki to pozostaje nam znalezienie innej opcji. My wskazalibyśmy na trzy firmy a mianowicie Zaimo, Takto Finanse lub Motopożyczka.

Jeśli z tych trzech firm mielibyśmy wybierać najkorzystniejszą ofertę pożyczenia 10 000 zł to przyznać że ciężko byłoby wybrać tą jedną ponieważ wszystkie z firm posiadają dosyć zbliżone koszta.

Jeśli jednak mielibyśmy wybrać firmę w której taką gotówkę pożyczymy najszybciej to tu bez zastanowienia wskazać należałoby na Zaimo. W tej firmie wszystkie formalności załatwimy internetowo i ani nie będziemy musieli wychodzić z domu w celu podpisania umowy ani też w większości przypadków nie jest konieczne przesyłanie dokumentów potwierdzających nasze miesięczne dochody. Wszystko możemy zatem załatwić nie wstając od biurka komputera.

Podobnie zresztą jest w przypadku Takto Finanse, choć nieco dłuższy może być czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu pożyczki. Poza tym gotówka również dostarczana jest bez wychodzenia z domu a jeśli już nasz wniosek przejdzie akceptację to potrzebną pożyczką będziemy mogli się cieszyć w ciągu nawet 15 minut.

W przypadku MotoPożyczki sytuacja nie jest już taka łatwa choć może to być oferta dobra dla tych osób które ani nie mają dobrego BIK ani też nie mogą poświadczyć swoich dochodów. Pożyczki w tej firmie udzielane są pod zastaw, a konkretnie pod zastaw samochodu. A więc aby uzyskać potrzebną gotówkę w Motopożyczce musielibyśmy posiadać samochód o określonej wartości przekraczającej o 40% kwotę pożyczki (czyli w tym wypadku wartość samochodu musiałaby wynosić ok. 14 tyś zł). W przeciwieństwie do przedstawionych wyżej ofert tu nie załatwimy wszystkiego przez internet a w celu podpisania dokumentów będzie konieczne spotkanie z pracownikiem firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *