Pożyczka pozabankowa na miesięczne raty

Potrzebna mi pilnie pożyczka w wysokości 5000 zł na miesięczne raty i możliwie jak najbardziej niskie. W zależności od wysokości rat termin spłaty może być na 10-12 miesięcy, jego zabezpieczenie może również stanowić samochód osobowy, jednak tak bym mógł nim normalnie jeździć.

Jeśli szukamy pożyczki pozabankowej w wysokości 5000 zł drogą pozabankową, z możliwie najtańszymi ratami to w skrócie wyglądać to będzie w następującej kolejności: Provident (opcja przelew), Vanquis Bank, Takto Finanse.

Najlepszą opcją może być oferta pożyczek Providenta jeśli skorzystamy z opcji Przelew (a nie znacznie droższej w spłacie opcji Domowej). W przypadku kwoty pożyczki 5000 zł będziemy mieli do wyboru tylko jeden okres spłaty a mianowicie 12 miesięcy. Wysokość raty pożyczki w chwili przeprowadzenia symulacji w połowie stycznia 2015 wyniosła 569,50 zł.

Poza Providentem możemy skorzystać jeszcze z propozycji Takto Finanse, gdzie koszt pożyczki będzie delikatnie większy od przelewowej pożyczki Providenta. Zbliżone koszty zaproponuje nam również Vanquis Bank w ramach pożyczki odnawialnej.

Jeszcze jedno rozwiązanie to Motopożyczka, oferta skierowana do osób posiadających samochód, który będzie mógł stanowić zabezpieczenie/zastaw pożyczki. Należy tu jednak zaznaczyć że nie są brane pod uwagę auta starsze niż 12-letnie. Wartość samochodu powinna być również wyższa od kwoty pożyczki jaką jesteśmy zainteresowani o przynajmniej 40%. Niestety koszta pożyczki do małych należeć nie będą, chyba że zdecydujemy się na bardzo krótki okres spłaty np. w ciągu 3,4 czy 6 miesięcy. Korzystając z oferty MotoPożyczki możemy normalnie korzystać z naszego samochodu tak jak robiliśmy to do tej pory.

Spośród wszystkich przedstawionych ofert naszym zdaniem najkorzystniej wyjdzie nam pożyczenie gotówki w Providencie, o ile oczywiście będziemy mogli skorzystać z dostępnej opcji Przelew.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *