Pożyczka z dochodem 800 zł

Jestem osobą zatrudnioną na pół etatu i zarabiam miesięcznie 800 zł na rękę. Czy z takim dochodem mam szanse na uzyskanie kredytu w jakimś banku lub chociaż pożyczki pozabankowej ale nie z jakimś wysokim oprocentowaniem? Nie mam żadnych innych zaciągniętych kredytów ani pożyczek, BIK również czysty.

Jeśli chodzi o banki to nie wszystkie udzielą nam pożyczki przy takich dochodach ale postaramy się polecić kilka banków i instytucji w których powinniśmy uzyskać potrzebną nam gotówkę.

KASA STEFCZYKA

Jedną z instytucji w której powinniśmy otrzymać pożyczkę przy niskich dochodach a w tym konkretnym przypadku przy dochodzie 800 zł jest Kasa Stefczyka. W ich ofercie znajdziemy szereg propozycji dostosowanych do konkretnego zapotrzebowania również dla osób osiągających niskie dochody. Pożyczka może zostać udzielona na dowolny cel a jeśli jesteśmy stałym klientem mamy możliwość uzyskać niższe oprocentowanie pożyczki.

GETIN BANK

Kolejną instytucją w której mamy szanse na uzyskanie pożyczki przy dochodzie 800 zł netto jest Getin Bank. Bank rozpatruje również wnioski o udzielenie kredytu również od osób z niskimi dochodami. Jeśli więc posiadamy stały dochód a do tego nie mamy żadnych zadłużeń w spłatach pożyczek czy kredytów to bez większych przeszkód powinniśmy uzyskać kredyt.

VANQUIS BANK

Kolejna z instytucji którą chcielibyśmy przedstawić nie udziela co prawa pożyczek gotówkowych ale karty kredytowe z możliwością wypłacenia gotówki. Zaraz na wstępie należy jednak zaznaczyć że wypłacenie gotówki z karty kredytowej będzie dla nas znacznie bardziej kosztowne (w spłacie) niż uzyskanie kredytu w banku a być może nawet od niektórych ofert pozabankowych. Kartę kredytową w Vanquis możemy uzyskać nawet przy najniższych dochodach i posiadając nie najlepszą historię kredytową, pod warunkiem że nasze dane nie znajdują się w bazach dłużników

PROVIDENT

I na koniec propozycja pożyczki pozabankowej. Jeśli nie zależy nam na dużej kwocie a zadowoli nas pożyczka powiedzmy do 2000 zł to pożyczenie takiej kwoty w Providencie nie powinno nas zrujnować. Najlepszą opcją w tym przypadku byłoby wybranie opcji spłaty pożyczki przelewem i na okres nie dłuższy niż 30 tygodni dzięki czemu pożyczkę szybko spłacimy a oprocentowanie nie będzie za wysokie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *