Pożyczka pozabankowa 9000 zł

Jestem osobą posiadającą stałe zatrudnienie i potrzebuję szybkiej pożyczki w wysokości nie mniej niż 9000 zł, banki odpadają ponieważ ze względu na nienajlepszy BIK nie mam co liczyć na kredyt w banku. Szukam zatem innej alternatywy, słyszałem że Provident udziela już takich wysokich pożyczek?

Owszem, firma Provident udziela pożyczek osobom indywidualnym nawet do 10 000 zł jednak jeśli wcześniej nie braliśmy u nich pożyczki raczej nie liczmy na tak wysoką pożyczkę. Nowi klienci najczęściej otrzymują pożyczki nie większe niż 5000 czy 7000 zł, jeśli te spłacą w terminie wtedy mogą liczyć na większy limit pożyczki.

Provident byłby faktycznie w tym przypadku najrozsądniejszym rozwiązaniem ponieważ spośród innych firm posiada dosyć jasne warunki i jak na pożyczkę pozabankową nie największe oprocentowanie (pod warunkiem że korzystamy z pożyczki z opcją przelew i nie bierzemy jej najdłuższy możliwy okres spłaty).

Inną opcję pożyczenia 9000 zł jest Profi Credit – tu uzyskamy taką kwotę wyłącznie jeśli mamy ukończone 30 lat. Otrzymamy ją w ramach pożyczki na zaświadczenie a więc do uzyskania będzie potrzebne zaświadczenie o dochodach z naszego miejsca pracy, skan dowodu osobistego oraz ostatni opłacony rachunek za media (dotyczy to zarówno rachunków za energię czy wodę jak również telefonu czy kablówki).

Poza wspomnianymi dwoma firmami specjalizującymi się w pożyczkach pozabankowych należy jeszcze wspomnieć o pożyczkach w Kokos. Są to pożyczki prywatne udzielane przez indywidualne osoby. W pierwszym kroku podajemy jaką kwotę pożyczki poszukujemy i na jaki okres oraz podajemy wysokość oprocentowania jakie jesteśmy w stanie zapłacić (oczywiście im większe tym większa będzie ilość inwestorów zainteresowanych udzieleniem nam pożyczki).

W ostatnim kroku możemy podać cel pożyczki i dlaczego chcemy uzyskać pożyczkę poza bankiem. Do uzyskania pożyczki będzie potrzeby nam skan dowodu osobisty oraz 1 zł jako opłata weryfikacyjna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *