Praca umowa zlecenie kredyt 4000 zł

Pracuje na umowę zlecenie od ponad pół roku, nie brałem wcześniej żadnych kredytów a więc posiadam czysty BIK, potrzebuję kredytu gotówkowego w wysokości 4000 zł.

W tym przypadku powinniśmy otrzymać kredyt gotówkowy w zasadzie w większości banków choć zależne to jest tez od uzyskiwanych dochodów. W opisanym przypadku jest co prawda czysty BIK ale praca od ponad pół roku więc bank powinien to uznać już jako stały dochód.

KASA STEFCZYKA

Jedna z instytucji w której bez większych przeszkód powinniśmy uzyskać kredyt na 4000 zł. Warto zaznaczyć że w przypadku Kas Stefczyka jest to minimalna kwota pożyczki jaką możemy uzyskać. Okres spłaty pożyczki możemy dopasować do swoich zapotrzebowań i możliwości spłaty. Taką pożyczkę możemy zaciągnąć zarówno na krótki okres powiedzmy 4 czy 6 miesięcy jak też na dłuższy okres spłaty jeśli zależy nam na niskiej racie – możemy wtedy rozłożyć raty pożyczki na 18 czy 24 miesiące.

MBANK

Również w mBanku nie powinniśmy mieć większych problemów z uzyskaniem 4000 zł kredytu. Do tego w mBanku mamy szanse uzyskania potrzebnej nam gotówki całkowicie przez internet od momentu wysłania wniosku o pożyczkę po otrzymanie gotówki na nasze konto. Warunkiem tego jest jednak otrzymywanie co miesięcznego wynagrodzenia na konto bankowe dzięki czemu mBank będzie mógł zweryfikować naszą zdolność kredytową. Podobnie jak w Kasach Stefczyka możemy nasz kredyt wziąść zarówno na krótki okres (3 czy 6 miesięcy) jak i na długi okres spłaty.

ALIOR SYNC

Kolejnym bankiem oferującym internetowe pożyczki jest Alior Sync i tu również będziemy mogli otrzymać 4000 zł bez wychodzenia z domu. Do uzyskania internetowej pożyczki w Alior Sync będzie nam potrzebny w zasadzie tylko dowód osobisty (jego skan) oraz udostępnienie historii rachunku przez internet lub wydruk za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *