Praca umowa zlecenie kredyt 4000 zł

Pracuje na umowę zlecenie od ponad pół roku, nie brałem wcześniej żadnych kredytów a więc posiadam czysty BIK, potrzebuję kredytu gotówkowego w wysokości 4000 zł.

W tym przypadku powinniśmy otrzymać kredyt gotówkowy w zasadzie w większości banków choć zależne to jest tez od uzyskiwanych dochodów. W opisanym przypadku jest co prawda czysty BIK ale praca od ponad pół roku więc bank powinien to uznać już jako stały dochód.

KASA STEFCZYKA

Jedna z instytucji w której bez większych przeszkód powinniśmy uzyskać kredyt na 4000 zł. Warto zaznaczyć że w przypadku Kas Stefczyka jest to minimalna kwota pożyczki jaką możemy uzyskać. Okres spłaty pożyczki możemy dopasować do swoich zapotrzebowań i możliwości spłaty. Taką pożyczkę możemy zaciągnąć zarówno na krótki okres powiedzmy 4 czy 6 miesięcy jak też na dłuższy okres spłaty jeśli zależy nam na niskiej racie – możemy wtedy rozłożyć raty pożyczki na 18 czy 24 miesiące.

MBANK

Również w mBanku nie powinniśmy mieć większych problemów z uzyskaniem 4000 zł kredytu. Do tego w mBanku mamy szanse uzyskania potrzebnej nam gotówki całkowicie przez internet od momentu wysłania wniosku o pożyczkę po otrzymanie gotówki na nasze konto. Warunkiem tego jest jednak otrzymywanie co miesięcznego wynagrodzenia na konto bankowe dzięki czemu mBank będzie mógł zweryfikować naszą zdolność kredytową. Podobnie jak w Kasach Stefczyka możemy nasz kredyt wziąść zarówno na krótki okres (3 czy 6 miesięcy) jak i na długi okres spłaty.

ALIOR SYNC

Kolejnym bankiem oferującym internetowe pożyczki jest Alior Sync i tu również będziemy mogli otrzymać 4000 zł bez wychodzenia z domu. Do uzyskania internetowej pożyczki w Alior Sync będzie nam potrzebny w zasadzie tylko dowód osobisty (jego skan) oraz udostępnienie historii rachunku przez internet lub wydruk za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *