Pożyczka pozabankowa 7000 zł na firmę

Prowadzę od kilku lat działalność gospodarczą, branża budowlana a konkretnie „wykończeniówka”. Z pewnego powodu związanego z zaległymi płatnościami nie mogę zaciągnąć kredytu bankowo dlatego też pozostaje mi poszukać prywatnie lub pozabankowo. Potrzebuję 7000 zł na okres 24 miesięcy, ewentualnie na 36 miesięcy jeżeli na 24 wysokość rat będzie za wysoka.

Wśród firm udzielających taką kwotę pozabankową jeszcze w miarę rozsądnie wyjdzie pożyczenie gotówki w Providencie w opcji Przelew chociaż z drugiej strony koszt pożyczki ani tak będzie wyższy niż w banku. To jednak norma że pożyczki pozabankowe są wyżej oprocentowane niż kredyty w banku. Innym rozwiązaniem i nieco tańszym może być znalezienie pożyczki przez jakiś serwis pożyczkowy typu Kokos, tyle że tu możemy nieco poczekać na taką pożyczkę do momentu aż zbiera się odpowiednia ilość osób/inwestorów którzy zdecydują się nam pożyczyć gotówkę.

Zacznijmy jednak od Providenta który w ubiegłym roku rozpoczął udzielanie pożyczek dla firm, osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą. Drugim udogodnieniem jaki wynika z takiej opcji jest możliwość wliczenia pożyczki w koszta. W ramach oferty dla firm mamy możliwość pożyczenia do 10 000 zł, w przypadku kwoty 7000 zł okres spłaty będzie mógł wynosić 60 lub 90 tygodni.

Inną firmą która udziela pożyczek pozabankowych dla firm i bez sprawdzania danych w bazach BIK jest firma Profi Credit jednak tu należy zaznaczyć że koszt pożyczki może być nieco wyższy niż w Providencie. Pożyczkę 7000 zł możemy tu zaciągnąć zarówno na 24 jak również 36 miesięcy.

I na koniec wspomniana przez nas na początku oferta Kokosu – w skrócie jest to serwis zrzeszający osoby udzielające pożyczek jak też osoby które tej pożyczki potrzebują. Jeśli więc jesteśmy potencjalnym pożyczkobiorcą to po przejściu przez całą procedurę związaną z rejestracją i weryfikacją danych przechodzimy do utworzenia tzw. aukcji w ramach której wprowadzamy dane zarówno na temat kwoty którą chcemy pożyczyć jak i okresu jej spłaty. W kolejnym kroku umieszczamy dodatkowe informacje typu cel pożyczki itp. Te pożyczki są udzielane przez indywidualne osoby które inwestują różne określone kwoty do momentu uzbierania pełnej kwoty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *