Pożyczka 40tyś zł na 48 miesięcy

Jestem w dosyć kiepskiej sytuacji, aktualnie posiadam dosyć dobre dochody z tytułu prowadzonej działalności i miałbym z czego spłacać raty kredytu jednak historię mam na tyle kiepską że nawet firmy pozabankowe nie chcą udzielić mi pożyczki – negatywna opinia w BIK oraz co gorsza wpisy w dwóch rejestrach dłużników Erif i BIG. Czy w takiej sytuacji jakaś firma może mi pomóc czy pozostaje mi załatwienie pożyczki drogą prywatną?

Jeśli mamy zarówno nie ciekawą historię w BIK jak też nasze dane trafiły do wspomnianych baz dłużników to szanse na uzyskanie długoterminowej pożyczki pozabankowej są bardzo marne, nie wspominając już o dużej kwocie pożyczki. Można spróbować swoich sił w obu zaprezentowanych poniżej firmach ale nie gwarantujemy sukcesu..

Profi Credit jest firmą która oferuje pożyczki dla przedsiębiorców nawet do 50 000 zł, oczywiście w przypadku większych kwot wymagane jest zabezpieczenie pożyczki np. nieruchomością a więc mieszkaniem czy domem jeśli oczywiście takie posiadamy. Maksymalny okres spłaty pożyczki to 48 miesięcy.

Inną ofertą pożyczki jest Motopożyczka również udzielająca pożyczek pod zastaw z tą różnicą że tutaj zabezpieczeniem jest samochód. Aby jednak uzyskać pożyczkę z Motopożyczki w wysokości 40 tyś zł wymagane jest auto którego wartość jest przynajmniej dwukrotnie wyższa od wnioskowanej kwoty. Do uzyskania pożyczki firma nie wymagana sprawdzania BIK ani też przedstawiania zaświadczeń o dochodach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *