Pożyczka na 8 miesięcy

Chciałbym uzyskać pożyczkę pozabankową na 8 miesięcy ok. 3000-3500 zł, posiadam stałe dochody i poszukuję w miarę taniej oferty aby do spłaty nie była kwota dwa czy trzy razy wyższa jak w niektórych firmach które udzielają takich pożyczek.

Faktycznie pożyczając pożyczkę pozabankową bez większej wiedzy można się nieźle „naciąć” spłacając kwotę nawet kilkukrotnie wyższą od pożyczanej dlatego polecamy korzystanie wyłącznie ze sprawdzonych firm udzielających takich pożyczek. W przypadku wspomnianej kwoty będziemy mieć kilka dobrych ofert, dzięki czemu powinniśmy ominąć pożyczki z nieuczciwych firm pozabankowych.

Według naszych informacji najtańszą opcję w przypadku wspomnianych wyżej warunków zaproponować może nam Provident, tyle że nie będzie to pożyczka udzielona na okres 8 miesięcy a okres spłaty w cyklu tygodniowym. I tu mamy różnicę pomiędzy pożyczkami udzielanymi na 3000 zł a 3500 zł. Pierwszą kwotę możemy zaciągnąć minimalnie na 30 tygodni (co daje nam ok. 8 miesięcy), natomiast 3500 zł już na minimalnie 45 tygodni. Jeśli zdecydujemy się na pierwszą opcję 3000 zł / 30 tygodni to miesięczny koszt raty będzie na poziomie ok. 500 zł (ok. 130 zł rata tygodniowa).

W Asa Kredyt maksymalna kwota pożyczki to 3000 zł a więc wyższej kwoty nawet nie uzyskamy, za to jednak możemy sobie dopasować samemu okres spłaty i jeśli interesuje nas dokładnie 8 miesięcy to na tyle możemy zaciągnąć wspomnianą pożyczkę.

Kolejną z firm w której uzyskamy 3000 jak i 3500 zł na okres 8 miesięcy jest Kredito24 Raty. Tutaj z łatwością wprowadzamy kwotę gotówki jaką chcemy pożyczyć oraz ilość rat. Wszystkie formalności związane z pożyczką załatwimy całkowicie przez internet i bez przedstawiania dodatkowych zaświadczeń.

Nasz wybór: Najtańszym rozwiązaniem będzie opcja przelew w Providencie 3000 zł na 30 tygodni i taką oferta będzie dla nas najbardziej korzystna spośród pozabankowych ofert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *