Pożyczka pod zastaw auta

Potrzebuję pożyczki przynajmniej 10-15 tyś zł jednak nie mam możliwości uzyskania kredytu w banku ze względu na negatywną historię BIK. Słyszałem że dla osób które nie posiadają własnego mieszkania istnieje możliwość dostania pożyczki pod zastaw własnego auta? Posiadam BMW 320d z 2004 roku.

Jedną z firmą która oferuje pożyczki pod zastaw samochodu jest firma MotoPożyczka i co ważne dla osoby która skierowała się do nas z pytaniem, firma nie wymaga ani zaświadczeń o dochodach ani też nie musimy mieć pozytywnego BIK. Bardziej ważne jest to jakie auto posiadamy ponieważ nie pod wszystkie samochody oferowane są pożyczki pod zastaw. Lista samochodów obejmuje większość marek i modeli jednak są to samochody 5 lub 10 letnie (w zależności od marki).

W przypadku samochodów marki BMW akceptowane są auta 10 letnie więc Pana samochód będzie się mieścił w tym przedziale. Pozostała jeszcze kwestia kwoty kredytu jaką będzie mógł Pan uzyskać, w przypadku oferty MotoPożyczki jest to 50% wartości posiadanego samochodu a więc jeśli samochód jest warty 20 000 zł to będziemy mogli uzyskać pożyczkę w wysokości nie większej niż 10 tyś zł.

Oferta MotoPożyczki skierowana jest do osób w wieku od 25 do 70 lat którzy posiadają własny samochód zarejestrowany na siebie. Pożyczka udzielana jest na okres maksymalnie 24 miesięcy. Koszt takiej pożyczki to prowizja w wysokości 6% miesięcznie, oprocentowanie pożyczki 0%.

Jedna myśl na temat “Pożyczka pod zastaw auta

  1. Nie polecałbym takiego rozwiązania, z racji tego że koszt takiej pożyczki jest dramatycznie wysokie. Jeżeli musi to już być pożyczka pozabankowa, to polecałbym poszukać pożyczki z poręczycielem lub może jest osoba która mogłaby dla nas wziąć kredyt gotówkowy w banku, który my będziemy spłacać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *