Jakie firmy dają pożyczki pozabankowe na kilka lat?

Mam 58 lat i jestem na rencie, potrzebuje pożyczki pozabankowej 3000 zł na okres 24 miesięcy. Wzięłabym pożyczkę w banku ponieważ mam pozytywną historię w BIK, ale bank nie chce mi dać kredytu z powodu obciążenia w postaci rat za telewizor. Czy są firmy które pożyczyłyby mi 3000 zł na dłuższy okres niż na kilka miesięcy a na 2 lata poza Providentem?

PROFI CREDIT

Taką kwotę bez większych przeszkód uzyskamy w firmie Profi Credit również jako osoba będąca na rencie pod warunkiem że dochód miesięczny z renty to minimum 700 zł. Jeżeli spełniamy to kryterium będziemy mogli w Profi Credit zaciągnąć pożyczkę w wysokości 3000 zł z okresem spłaty 24 miesiące lub więcej. Do uzyskania pożyczki będzie nam potrzebne ksero dowodu osobistego, oświadczenie o zarobkach oraz ostatnio zapłacony rachunek za wodę lub prąd.

TAKTO

Kolejną z firm w której z dużym prawdopodobieństwem otrzymamy pożyczkę pozabankową w wysokości 3000 zł jest firma Takto. Jest to nowa firma na krajowym rynku pozabankowym ale udzielająca pożyczek na dość przyzwoitych zasadach. Maksymalny okres spłaty pożyczki w Takto to 24 miesiące więc oferta idealnie trafia w Pani zapytanie. Wykonując wyliczenie raty w chwili pisania tego artykułu rata miesięczna przy pożyczce 3000 zł zaciągniętej na okres 24 mcy wynosiła 224 zł ale to tylko orientacyjna symulacja a więc ostateczny koszt kredytu może się (lecz nie dużo) różnić.

ASA KREDYT

W przypadku oferty ASA Kredyt kwota 3000 zł to górny limit pożyczki z ich oferty. Taką kwotę możemy wziąć zarówno na 24 miesiące jak również na mniejszy jak i dłuższy okres. Osoba która jest zainteresowana zaciągnięciem pożyczki nie może znajdować się rejestrach dłużników oraz posiadać stały dochód – w tym konkretnym przypadku będzie to dochód z renty. W przypadku rencistów ważna informacja – osoba starająca się o pożyczkę nie może być starsza niż w wieku 70 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *