Pożyczka na wyciąg z konta

Chciałbym w najbliższym czasie złożyć wniosek o kredyt gotówkowy – posiadam stałe zatrudnienie oraz brak zadłużeń widocznych w bazach BIK. Czy byłaby możliwość w takiej sytuacji otrzymania pożyczki przesyłając sam wyciąg z konta np. z ostatnich kilku miesięcy. Posiadam stałe miesięczne wpływy i takie mógłbym potwierdzić, tak by nie była potrzebna moja obecność w banku ponieważ mieszkam daleko do placówek bankowych a nie posiadam ani samochodu ani prawa jazdy.

Uzyskanie kredytu gotówkowego całkowicie przez internet jest oczywiście jak najbardziej możliwe w dzisiejszych czasach. Musimy jednak zdawać sobie sprawę że ostateczna decyzja o przeprowadzeniu weryfikacji w pełni online zawsze będzie należeć do banku i będzie uzależniona od naszej historii kredytowej oraz aktualnie uzyskiwanych dochodów. Największe szanse na uzyskanie takiego kredytu mamy w mbanku lub też w banku BNP Paribas który już jakiś czas temu uruchomił specjalny serwis Igotówka dający możliwość otrzymania kredytu całkowicie przez internet.

W przypadku mBanku w zasadzie nawet nie musimy przesyłać wyciągu z konta ponieważ cały proces oceny zdolności kredytowej może odbyć się automatycznie jeśli wybierzemy do tego celu autorską aplikacją mBanku o nazwie Importer. Pozwala ona na zdalną weryfikacje dochodów z ostatnich miesięcy na naszym koncie bankowym, po podaniu systemowi danych logowanie do konta. Aplikacja ta działa jednak z wybranymi kontami bankowymi i nie wszystkie banki w chwili obecnej jeszcze obsługuje. Jednak w nawet w sytuacji kiedy nie będziemy mogli dokonać wspomnianej weryfikacji za pomocą programu, istnieje możliwość przesłania wyciągu z konta/historii rachunku drogą elektroniczną.

Igotówka co prawda nie posiada na dzień dzisiejszy własnej aplikacji która cały proces weryfikacji przeprowadziłaby z automatu ale również daje możliwość potwierdzenia dochodów za pomocą wyciągów z konta przesłanych drogą elektroniczną lub za pośrednictwem kuriera przesyłając wydruk z konta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *