Pożyczka na 1 dzień

Czy firmy udzielające chwilówek faktycznie mogą udzielić pożyczki ze spłatą w ciągu 1 dnia? Przykładowo pożyczam dzisiaj rano gotówkę a jutro po południu puszczam przelew zwrotny? Interesuje mnie pożyczenie na 1, maksymalnie 2 dni pożyczki w wysokości 700 zł.

Pożyczenie gotówki na okres 1 czy 2 dni jest jak najbardziej możliwe, pod warunkiem że znajdziemy firmę która posiada tak krótki okres spłaty. Należy wiedzieć że w większości firm udzielających chwilówki ten minimalny okres spłaty to najczęściej 5 lub 7 dni. W bardzo nie wielu przypadkach znajdziemy krótszy termin spłaty.

W jakich firmach zatem znajdziemy minimalny okres spłaty wynoszący 1 dzień? Na dzień dzisiejszy taką możliwość dają firmy: Vivus, Wonga, Netcredit, Filarum oraz Via SMS. Jeśli natomiast chodzi o kwoty pożyczek jakie możemy uzyskać będą to:

Wonga – do 750 zł przy pierwszej pożyczce
Vivus – do 1400 zł przy pierwszej pożyczce
Netcredit – do 1000 zł przy pierwszej pożyczce
Filarum – do 1000 zł przy pierwszej pożyczce
VIA SMS – do 500 zl przy pierwszej pożyczce

A jak wyglądają koszty takiej 1-dniowej pożyczki? Jak się można domyśleć będą one raczej nie wielkie. Przykładowo w Vivus koszt pożyczenia 700 zł na 1 dzień to 37,1 zł a więc łącznie do spłaty będziemy mieli 737.1 zł. Jeśli jednak bierzemy w firmie pożyczkę po raz pierwszy to pożyczkę uzyskamy za darmo bez opłat i prowizji w ramach dostępnej promocji.

Podobnej promocji uświadczymy również w Filarum, gdzie pierwszą pożyczkę będziemy mieli za darmo, natomiast koszt kolejnej w tym przypadku będzie wynosił 63 zł, czyli do spłaty będziemy mieli 763 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *