Gdzie pożyczyć 20 tyś zł poza bankiem?

Interesuje mnie uzyskanie dosyć wysokiej pożyczki pozabankowej najlepiej w wysokości 20 tyś zł. Niestety mimo kilku podejść nie dostałem takiego kredytu co możemy mieć związek z nie najlepszą historią w BIK. Dotyczy ona opóźnień w spłacie kredytu który już spłaciłem więc poza tym moje konto jest czyste. Co doradzacie w takiej sytuacji – czy dostanę gdzieś tak duży kredyt pozabankowo?

Najlepszą opcją w takiej sytuacji byłoby poczekanie aż informacje o opóźnieniach w spłacie która widnieje w BIK po prostu wygasną. Niestety w niektórych wypadkach może trwać to dosyć długo. Jeśli nie mamy tyle czasu a pilnie zależy nam na gotówce pozostaje nam poszukać pożyczki u innego źródła. W przypadku takich wysokich pożyczek pozabankowych musimy się jednak liczyć z wysokimi kosztami pożyczki.

Najtańsza opcja: pożyczka pod zastaw samochodu i szybka spłata pożyczki

Najtańszą możliwą opcję pożyczenia pozabankowo uzyskamy w ramach pożyczki pod zastaw, w tym konkretnym przypadku samochodu i z szybkim okresem spłaty. Do tego celu będzie nam jednak potrzebny samochód o określonej wartości a jeśli zależy nam na pożyczce w wysokości 20 tyś zł to wartość samochodu musi się kształtować na poziomie 30-35 tyś zł. Aby ponieść jak najmniejsze koszty pożyczki najlepiej byłoby spłacić całość pożyczonej kwoty wraz w prowizją w ciągu najbliższego miesiąca lub maksymalnie kilku najbliższych miesięcy.

Pomimo tego że pożyczka udzielana jest pod zastaw samochodu będziemy mogli jak dotychczas korzystać z naszego samochodu.

Droższa opcja: pożyczka pozabankowa gotówkowa (w przypadku nie posiadania zastawu)

Jedyną znaną i sprawdzoną firmą udzielającą tak wysokich pożyczek gotówkowych jest Profi Credit. W zależności na jaki okres spłaty się zdecydujemy (od 6 do 48 miesięcy) musimy wiedzieć że im dłuższy okres wybierzemy tym koszt pożyczki będzie drastycznie wyższy i ostateczna suma do spłaty może nawet przewyższyć dwu krotność pożyczonej przez nas kwoty. Do uzyskania pożyczki w wysokości 20 tyś w Profi Credit będzie wymagane posiadanie minimum 30 lat, stałego zatrudnienia z dochodem minimalnym 1200 zł netto oraz takie dokumenty jak dowód osobisty, zaświadczenie o zarobkach, rachunek za prąd, energię lub telefon oraz wyciąg z konta bankowego, na które otrzymujemy miesięczne wynagrodzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *