Pożyczka dla osoby pracującej zagranicą

Mam 28 lat, zameldowanie na terenie Polski jednak nie mogę przedstawić zaświadczeń o zarobkach ponieważ nie pracuję na terenie Polski a zagranicą. Potrzebowałbym 10 000 zł a wszystkie firmy w których pytałem wymagają zaświadczeń o dochodach przy takiej kwocie. Czy jest jakaś firma która udziela pożyczek pozabankowo osobom zatrudnionym zagranicą?

W takim przypadku sensownym rozwiązaniem jest poszukanie pożyczki prywatnej w serwisach społecznościowych. Jednym z takich sprawdzonych serwisów jest Kokos który umożliwia uzyskanie pożyczki całkowicie prywatnie od indywidualnych inwestorów. Dzięki temu ani nie potrzebujemy pozytywnego BIK ani zaświadczeń o zarobkach, taką pożyczkę mogą więc uzyskać również osoby pracujące zagranicą ale zameldowane w Polsce.

Jak pożyczyć w Kokos? W pierwszych krokach będzie konieczna nasza rejestracja w serwisie a przy tym skan dowodu osobistego oraz wpłacenie na konto opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 zł. W kolejnym kroku będziemy musieli bliżej przedstawić naszą sytuację a więc w tym przypadku umieszczamy informacje że uzyskujemy stały dochód ale jesteśmy osobą pracująca zagranicą (możemy podać w jakim kraju), możemy też napisać na co są nam potrzebne pieniądze. Oczywiście wskazujemy również kwotę pożyczki, okres płaty oraz wysokość oprocentowania w skali roku. Im więcej podamy informacje tym większe mamy szanse że prywatni inwestorzy zainteresują się pożyczeniem nam pieniędzy. Możemy również wspomnieć o tym jak wygląda nasza historia kredytowa – czy posiadamy opóźnienia w BIK, czy braliśmy już wcześniej kredyt i czy spłacaliśmy go w terminie itp.

Maksymalna kwota pożyczki jaką możemy uzyskać w serwisie Kokos to nawet 25 000 zł a okres spłaty to do 36 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *